Правила участі в акції

  1. Організатор акції: Товариство з обмеженою відповідальністю «СВП ПЛЮС».
  2. Місце проведення акції: магазин ТТТ за адресами: м.Київ пр. Ватутіна, 2Т, ТРЦ Sky Mall та м. Київ вул. М. Лаврухіна, 4 ТРЦ Район.
  3. Дата проведення акції: акція проходитиме 8.03.2018 з (10:00 до 22:00).
  4. Акційна пропозиція «Подарунки до кожної покупки»:

4.1. Акційна пропозиція передбачає можливість отримання права на придбання карти пам’яті USB Kingston DataTraveler SE9 32GB (DTSE9H/32GB) або Micro SD Kingston 16Gb Class 10 + адаптер, G2 45 Mb/s (надалі – Подарунок) зі знижкою за умови придбання основного товару за готівкові кошти та/або в кредит на суму від 200 гривень.

4.2. Знижка надається шляхом зниження вартості як основного товару, так і Подарунку таким чином, щоб загальна вартість таких товарів дорівнювала вартості основного товару (або продаж Подарунку за 1 грн.).

4.3. При поверненні основного товару протягом 14 календарних днів з дати придбання, споживач зобов’язаний повернути основний товар та Подарунок. Якщо Учасник Акції не має можливості повернути одночасно і основний товар і Подарунок, в т.ч. в разі, якщо таким Подарунком Учасник Акції почав користуватися, при поверненні основного товару або Подарунку Учасник повинен доплатити різницю, що складає загальний розмір знижки на придбані товари, а у разі відмови Учасника Акції доплатити різницю, відповідна різниця вираховується Організатором від суми, що повертається Учаснику Акції при поверненні основного товару або Подарунку.

4.4. Акційна пропозиція вважатиметься достроково завершеною у випадку закінчення акційного фонду.

  1. Акційна пропозиція «500 грн першим 100 покупцям»:

5.1. Акційна пропозиція передбачає можливість отримання знижки в розмірі 500,00 гривень на будь-які товари та/або послуги, наявні в асортименті продавця на дату проведення акції за місцем проведення акції при здійсненні покупки на суму від 750,00 гривень для перших 100 відвідувачів, які звернуться до продавців-консультантів магазину та отримають акційні флаєри.

5.2. Акційна пропозиція не діє у випадку купівлі товару в розстрочку чи кредит.

  1. Акційні пропозиції, описані у цих Правилах, не сумуються з іншими акційними пропозиціями.
  2. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якого суб’єкта господарювання, прямо або опосередковано залученого до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
  3. Права, обов’язки та відповідальність Організатора:

8.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Правил.

8.2. Організатор та Учасники акції зобов’язані дотримуватись цих Правил.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити Учаснику в наданні акційної пропозиції, якщо Учасник не відповідає вимогам до Учасників акції, або не дотримується умов участі в акції, встановлених цими Правилами.

8.4. Організатор несе відповідальність за проведення акції відповідно до чинного законодавства України.

  1. Права, обов’язки та відповідальність Учасників

9.1. Учасники акції мають право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил в консультантів магазину ТТТ за місцем проведення акції.

9.2. Беручи участь в акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання акційних пропозицій.

9.3. Своєю участю в акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- і відео зйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, по батькові, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.

9.4. Учасник акції має право відмовитися від акційних пропозицій. Заміна акційних пропозицій грошовим еквівалентом не допускається.

Huawei