Оплата карткою

Під час оформлення замовлення на сайті Вам потрібно вказати повністю і коректно «ПІБ», так як замовлення видається при наданні паспорта клієнта. Обрати спосіб доставки, після цього Вам буде доступний вибір способу оплати. Якщо ви хочете оплатити замовлення банківською карткою, в графі «Спосіб оплати» потрібно вибрати «Visa/MasterCard».


Після натискання кнопки «Оформити замовлення» Ви будете переадресовані на сторінку підтвердження замовлення, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.


Тепер вам залишається лише ввести дані картки у відповідні поля форми.

Після оплати з вами зв'яжеться менеджер і погодить час та інші деталі отримання замовлення.

 

 

 

Безпека

Для запобігання шахрайства з використанням реквізитів платіжних карток, всі операції, в яких використовуються дані про картку, здійснюються на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпеку якого підтверджена сертифікатом PCI DSS.

З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa и MasterCard® SecureCode™.

Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може той, на кого оформлений замовлення, або хто вказаний одержувачем в коментарі до замовлення. Тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі посвідчення особи державного зразка.

Huawei