Amazfit Bip - доступний замінник фітнестрекера і смартгодинника

Фітнес трекери відмінно підходять для відстеження повсякденної фізичної активності, але не всі з них справляються з повідомленням. Повноцінні смартгодинники непогано виконують обидві задачі, але коштують вони дорожче, тримають заряд поменше, і тому далеко не всім підійдуть. Цілком можливо, що альтернативою в такому випадку можуть стати Amazfit Bip, адже в них об'єднані функціональність, висока автономність і доступність.

Корпус виконаний з софттач пластика, ремінець з гипоалергенного м'якого матеріалу схожого на гуму. Існує кілька колірних рішень.

Годинники отримали незвичайний сенсорний дисплей з підсвічуванням, за відображення інформації на якому відповідає рефлективна технологія, на зразок тієї, що використовується в електронних книгах.

Дисплей не може похвалитися відмінною передачею кольору, зате дозволяє щогодини тримати заряд більше 30 днів, звичайно якщо не використовувати постійно GPS, яким оснащені Amazfit Bip. Завдяки вбудованій геолокації на пробіжку, прогулянку або поїздку на велосипеді можна сміливо відправлятися тільки з годинником, вони самостійно запишуть маршрут, а вдома, в додатку на смартфоні всі дані будуть відображені детально.

Додаток для роботи з годинником - це стандартний Mi Fit від Xiaomi, який знайомий всім власникам браслетів Mi Band. Тут крім активності можна відстежувати якість сну, і налаштовувати сам годинник, вибирати циферблати, і додатки, повідомлення яких будуть "прилітати" користувачеві на зап'ясті.


Багато настройки з програми Mi Fit доступні і на годиннику, тут можна дивитися і читати вміст повідомлень, навіть бачити хто вам поставив лайк в інстаграм. Повідомлення на Amazfit Bip відображаються як латиницею, так і кирилицею, крім того можна відхиляти виклик або відключати звук при вхідному виклику.

Для занять спортом, на тривале натискання єдиної кнопки можна встановити запуск будь-якої активності.

Повідомлення на годиннику супроводжуються вібрацією, коли він спрацьовує досить приємні, хоча вони і більш сильні ніж на Mi Band 2.

Може здатися, що Amazfit Bip практично ідеальна, недорога альтернатива смартчасам, але у них є деякі мінуси. На момент написання статті, меню у годин відображалося лише англійською, хоча повідомлення відображаються на своїй мові, і проблеми є тільки з емоджі - їх не видно.

Ще один недолік - це те, що в повідомленнях для деяких додатків є персональні іконки, а для деяких немає, і іноді складно зрозуміти від якого конкретно додатка повідомлення про втрату чинності. Ну і трохи незручно, що тут немає окремого пункту для вимірювання пульсу, дані про пульс доступні в розділі загальної статистики.

А ось плюсів у Amazfit Bip просто величезна кількість: у години відмінна автономність - більше 30 днів від одного заряду, звичайно якщо не використовувати GPS постійно; годинник захищений від вологи за стандартом IP68 (так що з ними хоч в душ); є GPS (для пробіжок то що треба); ну і повідомлення від будь-яких додатків прямо на зап'ясті, він читав текстові повідомлення з будь-яких месенджерів - все це без необхідності постійного звернення до смартфону; ну а для любителів індивідуальності - тут можлива установка будь-яких стандартних 20-міліметрових часових ремінців.

Ціна і наявність Amazfit Bip - https://www.ttt.ua/ua/shop/product/smart-chasy-xiaomi-amazfit-bip-smartwatch-youth-edition-red

Інші смарт-браслети - https://www.ttt.ua/ua/shop/category/gadzhety/smart-chasy/smart-braslety

Читайте ще - Вдале оновлення - огляд смартфона Nokia 6.1 - 2018

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube: https://bit.ly/2IVx8r5

Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua

Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua/

Twitter: https://twitter.com/ttt_ua

s23
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber