Android Pay в Украине

Якщо новина про запуск Android Pay в Україні пройшла повз вас, то зараз саме час скористатися новою суперудобной можливістю здійснювати покупки і здійснювати платежі за допомогою смартфона з чіпом NFC. Матеріал цієї статті допоможе з розумінням того, як працює глобальна система Android Pay, і що саме потрібно для того, щоб вона запрацювала на вашому смартфоні.

Android Pay - це система електронних платежів від компанії Google, яка використовується на мобільних пристроях. На поточний момент Android Pay працює тільки з картами ПриватБанку, але кілька великих українських банків планують приєднатися до даної системи найближчим часом. Так що якщо карти ПБ у вас немає, і поки немає бажання їй обзаводитися, то стежте за оновленнями нашого блогу - ми обов'язково будемо повідомляти про розвиток Android Pay в Україні.

Отже, якщо у вас є карта ПриватБанку і Android-смартфон з підтримкою NFC і операційною системою Android KitKat 4.4 або вище, то справа за малим - потрібно відправитися в магазин додатків, знайти там і встановити додаток Android Pay.

Ось - додаток встановлений, і тепер слід додати в нього карту. Натискаємо символ "плюс", 

вибираємо необхідний пункт, 

вводимо номер карти, після чого потрібно буде уточнити персональні дані, такі як - ПІБ, адреса, номер телефону, і зберігаємо їх. Для підтвердження ваших дій система запросить вказати код активації, який ви отримаєте в смс-повідомленні. Для перевірки вашого карткового рахунку з нього буде знята невелика сума грошей (на момент написання статті близько 6 грн.), Яка відразу ж буде повернута. Якщо ви вказали все вірно - карта додасться в інтерфейсі додатка, і з вашим смартфоном можна вирушати за покупками в магазин.

Як дізнатися, чи можна здійснити оплату в тому чи іншому магазині за допомогою смартфона з NFC і Android Pay? Дуже просто - якщо на терміналі для оплати є один з цих значків, то можна сміливо як засіб оплати пред'являти свій смартфон.

Оплата здійснюється за допомогою простих дій, і відбувається блискавично швидко (особливо в порівнянні зі стандартною картою з магнітною стрічкою). Для оплати потрібно розблокувати смартфон, піднести до терміналу, після чого прозвучить сигнал, смартфон завібрує, а на його екрані з'явиться символ банківської карти із позначкою, який підтверджує успішну оплату.

Ну і ще кілька слів про одну важливу можливість, яку дарує додаток Android Pay. Протягом багатьох років наші гаманці продовжують "роздуватися", і можливо ви, точно так само як і багато, помітили цю тенденцію. Звичайно мова не йде про велику кількість готівки, а про зростаючу кількість всіляких карток (будь то банківські карти або карти програм лояльності), що змусило багатьох завести і носити з собою спеціальні Картхолдер. Встановивши Android Pay на смартфон, можна здорово звільнити свій гаманець, перенісши карти програм лояльності в цифровий формат всередині програми, а деякі, можливо, зможуть більше не носити свій величезний Картхолдер з собою постійно.

 

Процес додавання карт лояльності дуже простий: вибрати потрібний пункт,

знайти продавця за назвою за допомогою рядка пошуку,

сканувати штрих-код або ввести номер самостійно, і зберегти карту. Далі при необхідності використання, просто вибираємо карту серед збережених,

при цьому на вікні з'явиться потрібний штрих-код, а для його коректного зчитування підсвічування смартфона автоматично збільшиться.

Рекомендуємо скористатися всіма перевагами Android Pay, ну а якщо ваш смартфон не оснащений NFC-модулем, то можливо прийшов час його замінити? Вибрати новий смартфон на Android з чіпом NFC дуже просто і зручно на нашому сайті в розділі смартфонів.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube: https://goo.gl/ZFNXKV
Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua
Twitter: https://twitter.com/ttt_ua
Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua/

 

Huawei+P+Smart+Plus