LG G Pad E-Серії

Представлений в минулому році компанією планшет LG G Pad 8.3, був добре прийнятий публікою, і став першим планшетом в лінійці компанії. Судячи з усього, успішний реліз планшета підштовхнув компанію до випуску ще трьох нових моделей, LG G Pad E7 з 7-ми дюймовим, LG G Pad E8 8-ми дюймовим і LG G Pad E10 c 10-ти дюймовим дисплеєм, які поповнять лінійку G Pad.

 

 

Специфікація

За вказаними специфікаціям всі три планшета отримають 4-ядерний процесор з тактовою частотою 1.2 Ггц, 1 ГБ оперативної пам'яті, фронтальну камеру 1.3 Мп і для бездротового доступу до мережі модуль Wi-Fi. Роздільна здатність екрану у всіх трьох моделях складає 1280х800 пікселів.

Легке і зручне включення екрану

Планшет отримав утиліту Knock Code яка дозволяє активувати сплячий дисплей пристрою за допомогою секретної комбінації дотиків до екрану, відомої тільки власнику. Комбінація може включати від двох до восьми торкань. Більш того, Knock Code може вводитися в будь-якій частині екрану, завдяки чому забезпечується легкий і зручний набір навіть однією рукою. Злом подібного «пароля» дуже складний.

Додаток qpair. нещодавно закриті додатки

Після виключення планшета на G Pad відображається спливаюче вікно з посиланнями, відео і браузерами, які Ви використовували на планшеті.

Додаток qpair. в інтернет через смартфон!

Просто натисніть кнопку і G Pad синхронізується з бездротовою мережею Вашого смартфона або будь-якої іншої доступної мережею.

Перші поставки планшетів в Україні очікуються в липні місяці.

Huawei+P+Smart+Plus