Огляд LG G7

G6 був першою флагманської моделлю з новим курсом, де LG відмовилися від сміливих експериментів, і в якій були впроваджені тільки самі практичні і правильні рішення з упором на міцність, і вперше з'явився дуже популярний зараз екран формату 18:9.


LG G7 - це новий флагманський пристрій компанії, а такі девайси потрібні для того, щоб отримувати максимум продуктивності, краси, якості і топову функціональність від мобільного пристрою. Цей смартфон намагається перекрити всі пункти, про які було сказано раніше.


Смартфон отримав IPS дисплей, для G7 компанія використовувала кращу матрицю з височезною роздільною здатністю, яку можна знижувати для економії енергії, до речі, смартфон може виробляти інтелектуальне регулювання параметрів зображення, і ще дисплей відрізняється височезною яскравістю аж в 1000 ніт.

Максимальну яскравість можна активувати на короткий час наприклад перебуваючи під прямими променями сонячного світла. Картинка дисплея неймовірно барвиста і деталізована, класно що навіть для IPS-матриці корейці змогли правильно реалізувати функцію Always On Display, є можливість персоналізації інформації та доступу до потрібних функцій на заблокованому екрані, можна відключати AOD за розкладом.


Незважаючи на те, що дисплей отримав виріз, його можна приховати з меню налаштувань, або навіть прикрасити верхню частину екрану, і у нього навіть ступінь округлення країв зображення можна налаштувати.

Корпус апарату повністю скляний, і в цьому є резон, адже тут реалізована бездротова зарядка, а ось для звичайною кабельною можна скористатися

Type-C роз'ємом з підтримкою швидкої зарядки.

На тильній стороні змінилося розміщення камер, але цікавіше саме колір спинки. Буває три різних колірних рішення.

Залежно від того падає на нього світло чи ні, девайс може здаватися і повністю синім і повністю чорним.

Поруч з USB джек-роз'єм для гарнітури, приємно що LG не побажали позбавлятися від можливості підключення стандартних навушників, тим більше, що привід для цього є дуже вагомий.

G7, як і V30 підтримує відтворення аудіо з високою деталізацією. Тут безліч налаштувань, які допоможуть скорегувати звук згідно перевазі слухача, доступ до цих налаштувань є прямо з шторки повідомлень, так що G7 розробляли з величезним упором на мультимедійність, цьому є ще кілька підтверджень.

Одне з них - це гучний звук зовнішнього динаміка. Крім високої гучності, його робота змушує вібрувати корпус смартфона, тому якщо покласти апарат на стіл, то спрацьовує щось на кшталт ефекту вібро-акустики, і гучність і обсяг звуку посилюються. Інша підтвердження мультимедийности - це такий-собі "режим дискотеки", вбудований в стандартний музичний плеєр, він змушує показувати кольорово-світлове шоу за допомогою дисплея і світлодіодного спалаху. 

Тож не дивно, що для флагманського смартфона LG використовували флагманський процесор від Qualcomm, оперативки тут 4 Гб, вбудоване сховище об'ємом в 64 Гб, можна встановлювати карти до 2 Тб, правда для цього доведеться відмовитися від другої SIM.

Плавність роботи в будь-яких повсякденних сценаріях використання - на висоті, навіть в наших улюблених іграшках начебто WOT blitz і PUBG, апарат відмінно себе показує з максималка по частині графіки.

Під навантаженням нагрів розподіляється досить рівномірно по поверхні, так що система зі спеціальною трубкою тепловідведення всередині схоже справляється. Апарат потрапив в огляд з 8 Android на борту, поверх якого встановлена фірмова оболонка, вона відрізняється мінімалістичним зовнішнім виглядом, своєрідною організацією меню налаштувань, але важливіше, напевно плавна робота і гідна автономність апарату.

Тут встановлена батарея на 3000 мАч, нам вдалося протести апарат в реальних умовах використання. При стандартному використанні G7 здатний простягнути робочий день від одного заряду, і при необхідності дає можливість скористатися бездротовою зарядкою стандарту Qi або провідною швидкою зарядкою QC 3.

Сучасний смартфон це іноді більше камера або фотоапарат ніж телефон, тому камері компанія приділила як завжди чимало уваги.

Два основних модуля по 16 МП з ширококутної та стандартної оптикою дозволяють не тільки багато експериментувати в зйомці, а й знімати портретні фото з розмиванням, смартфон непогано справляється з визначенням країв об'єкта.

Крім того, в цій версії флагмана, знімати фото можна за допомогою штучного інтелекту, який прямо на льоту підбирає оптимальні настройки, і як мені здалося навіть робить щось на зразок цветокора, в залежності від того, що потрапляє в кадр.

G7 отримав функції типу Point Zoom і Cine Effect, які вперше з'явилися у V30.

LG представили свою новинку, яка стала логічним продовженням лінійки G. Вона взяла то краще, ніж лінійка відрізнялася з часів шостої моделі - це якість, надійність (все-таки смартфон смартфон сертифікований по військовому стандарту міцності і по стандарту захисту від вологи і пилу IP68) ; продуктивність - тут флагманський процесор і 4 Гб ОЗУ; тут реалізовані різнобічні можливості по частині фото-відео, взяти хоча б ширококутний об'єктив, а в цьому сезоні ще й задіяний штучний інтелект; Крім перерахованого LG актуалізували свій флагман за допомогою нового більш яскравого дисплея, нового зовнішнього вигляду, і навіть нової кнопки для виклику Google Assistant.



Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube: https://bit.ly/2IVx8r5

Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua

Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua/

Twitter: https://twitter.com/ttt_ua

s23
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber