Огляд смартфона realme C67 4G

Бренд realme є досить популярним на українському ринку. Багатьом покупцям компанія відома своїми бюджетними і середньобюджетними смартфонами. Смартфони даного бренду відмінно поєднують в собі доступну вартість, стильний дизайн, високу продуктивність і досить широкі функціональні можливості. Китайський виробник намагається постійно радувати своїх шанувальників новими цікавими моделями, які дуже швидко стають популярними серед покупців по всьому світу.

Деякий час тому ця компанія презентувала новий доступний смартфон. Новинка вийшла на ринок під назвою realme C67. Варто відзначити, що мобільному телефону є чим здивувати навіть найдосвідченішого користувача. У сьогоднішньому огляді ми детально познайомимося з цією моделлю, розглянемо її технічні характеристики, а також дизайн.

Комплектація

Смартфон поставляється в стандартній картонній коробці, яка виконана в жовтому кольорі. Варто сказати, цей колір уже став традиційним для компанії. На верхній частині коробки чорним кольором написані назва моделі, а трохи нижче бренду. Упаковка має мінімалістичний дизайн, завдяки чому подобається багатьом покупцям. У нижній частині коробки можна знайти короткі технічні характеристики смартфона.

Усередині упаковки нас очікує безпосередньо сам смартфон. Однією з особливостей є те, що мобільний телефон поставляється з уже наклеєною захисною плівкою на екрані. Вона непоганої якості, тому її можна відразу не замінювати на іншу плівку або скло. Вона відмінно захистить дисплей від відколів і подряпин. Також усередині коробки знаходиться різна документація, включаючи гарантійний талон, скріпка для вилучення лотка SIM-карти, зарядний кабель USB-A to USB-C, блок живлення з підтримкою швидкої зарядки. Також варто відзначити, що компанія подбала і про захисний силіконовий чохол. Як можна побачити, комплектація досить багата, як для сучасних смартфонів.

Дизайн та ергономіка

Смартфон realme C67 багато в чому схожий на своїх попередників С53 і С55. Пристрій має плоскі грані та рівні краї. Корпус отримав злегка закруглені кути, завдяки чому смартфон дуже зручно лежить у руці. Задня панель доповнена невеликим блоком основної камери, який трохи виступає над задньою панеллю. Блок камери виглядає стильно, оскільки має окантовку, виконану в золотистому кольорі. Найімовірніше, дизайн смартфона був натхненний останніми iPhone.

Крім блоку камери на задній панелі також розташувався фірмовий логотип realme. Розташований він внизу і виконаний у чорному кольорі. Дисплей оточують досить тонкі рамки з боків. Нижня і верхня трохи ширші. Однак незважаючи на це, вони не виглядають масивно і недоречно. Передня панель доповнена перфорованим отвором для фронтальної камери.

На лівій бічній грані розміщений слот для встановлення двох SIM-карт і однієї microSD. Праворуч стандартно розташовані кнопка блокування і клавіша регулювання гучності. Варто зазначити, що кнопка живлення оснащена сканером відбитків пальців. Завдяки цьому, призначені для користувача дані завжди перебуватимуть під надійним захистом. У верхній частині розташований додатковий динамік. У нижній частині розташований ще один динамік, мікрофон, порт USB-C, а також 3,5-мм аудіороз'єм для підключення дротової гарнітури.

Пристрій має пластиковий корпус, який надійно захищений від вологи та пилу за стандартом IP54. Це означає, що телефон витримає потрапляння під дощ, а ось пірнати з ним не варто. Габарити моделі становлять 164,6×75,4×7,6 мм, а вага 185 грамів. У долоні пристрій лежить дуже комфортно, завдяки тонкому корпусу і невеликій вазі. Якщо надіти на телефон комплектний захисний кейс, то зчеплення з рукою буде ще кращим. Користуватися телефоном однією рукою зручно, тільки якщо у вас велика долоня і довгі пальці. Для користувачів з невеликою долонею для управління доведеться залучати другу руку. Однак розміри у смартфона досить стандартні як для сучасних актуальних моделей. У підсумку можна сказати, що пристрій має привабливий сучасний дизайн, надійну і міцну конструкцію.

Дисплей

Смартфон realme C67 оснащений IPS-матрицею. Таким чином, екран відображає максимально яскраві та реалістичні кольори й відтінки. Крім того, панель має відмінні кути огляду та насичений глибокий чорний колір. Дисплей діагоналлю 6,72 дюймів має співвідношення сторін 16:9. Роздільна здатність дисплея склала 1080×2400 пікселів з щільністю пікселів 392 ppi. Також варто відзначити, що дисплей підтримує частоту оновлення 90 Гц. Дана частота є стандартною як для смартфонів даного цінового діапазону. Максимальна яскравість знаходиться на рівні 950 ніт. Завдяки цьому користувачеві буде комфортно взаємодіяти з дисплеєм в умовах будь-якої освітленості. Крім того, показник пікової яскравості екрану дуже хороший, як для даного цінового сегмента.

Варто зазначити, що незважаючи на те, що панель підтримує частоту оновлення в 90 Гц, її не можна увімкнути на постійній основі. Тут є режим 60 Гц, або автоматичний. В останньому система самостійно вирішує, де потрібна підвищена частота оновлення, а де ні. Загалом, працює цей режим адекватно, тому в додатках, які це підтримують, за враженнями завжди було 90 Гц. У налаштуваннях користувач зможе змінювати колірну температуру, перемикатися між світлими і темними темами. Також користувачам доступний режим захисту очей. Також є можливість гратися зі шрифтами, оформленням робочого столу та екрану блокування, змінювати шпалери тощо.

Камера і звучання

Як уже було вище сказано, смартфон отримав компактний блок основної камери. Усередині знаходиться два модулі камери. Головний датчик з роздільною здатністю 108 Мп з апертурою f/1.8 отримав підтримку фазового автофокусу. Також смартфон оснащений 2-мегапіксельним датчиком глибини. Основна камера отримала можливість зйомки відео у форматі 1080p@30fps. Фронтальна камера представлена 8-мегапіксельним датчиком зі світлочутливістю f/2.1. На жаль, камера не має оптичної стабілізації зображення. Однак для компенсації є програмна.

Потрібно сказати, що основний 108-мегапіксельний модуль знімає в 12 Мп, але є режим, в якому використовуються всі наявні можливості камери. Однак потрібно пам'ятати, що в такому випадку фотографії будуть важити набагато більше, ніж займатимуть пам'ять смартфона. Цей режим потрібен зазвичай для більш детального редагування знімків у спеціальних програмах для редагування. Якщо ж потрібні фотографії тільки для соціальних мереж, то цілком вистачить і стандартного режиму.

Знімки виходять цілком непоганої якості як для смартфона даного цінового сегмента. Однак варто пам'ятати, що якісні знімки виходять тільки в умовах достатньої освітленості. Тоді знімки виходять з хорошою деталізацією, контрастністю і кольорами, максимально наближеними до натуральних. Камера також підтримує нічний режим. Фотографії виходять непоганими, але все ж мають шуми. Однак знімки все ж деталізовані. Фронтальна камера також робить адекватні знімки, які в більшості випадків не потребують додаткової обробки. Додаток камери пропонує величезну кількість різноманітних режимів, функцій та б'ютіфікаторів. Однак щодо основної камери селфі модуль можна назвати посереднім.

Смартфон може похвалитися повноцінним стереозвучанням. Це безсумнівний плюс, зважаючи на те, що багато конкурентів ним похвалитися не можуть. Динаміки розташовані у верхньому і нижньому торці. Смартфон вирізняється гучним звучанням, воно чисте і практично без хрипів. На жаль, динамікам помітно не вистачає басів. Вібрація тут стандартна. Малюнків або додаткових налаштувань немає, але загалом вібровідклик приємний і не відчувається дешевим.

Продуктивність і ПЗ

В якості апаратної платформи використовується восьмиядерний процесор Snapdragon 685. Чіпсет складається з чотирьох ядер Cortex-A73 з тактовою частотою 2,8 ГГц і чотирьох ядер Cortex-A53 з частотою до 1,9 ГГц, які є досить енергоефективними. Також варто зазначити, що процесор виготовлений за 6-нм техпроцесом. За обробку графіки відповідає графічний процесор Adreno 610. Швидкодію смартфона забезпечує 8 ГБ оперативної пам'яті. Крім того, користувачеві також буде доступно додатково 8 ГБ віртуальної ОЗП.

Також пристрій отримав 256 ГБ постійної пам'яті, яку можна розширити ще на 1 ТБ завдяки наявності слота для карт пам'яті microSD. Слот поміщає три картки одночасно, тож можна встановити дві SIM-картки та карту пам'яті. Що стосується бездротових технологій, то пристрій підтримує Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0, NFC, а ще GPS, Galileo і GLONASS). Також є підтримка LTE.

Незважаючи на те, що дана модель є бюджетним смартфоном, вона з легкістю може стати вашим основним девайсом. Пристрій швидкий і практично ніколи не гальмує. Мобільний телефон з легкістю запускає безліч сучасних мобільних ігор, а також програм і додатків. Ігри смартфон запускає на середньо-високих налаштуваннях графіки. Звичайно, девайс не є ігровим смартфоном, але на ньому теж можна комфортно пограти у вільний час.

На ринок девайс поставляється під управлінням користувацької оболонки realmeUI, яка побудована на базі операційної системи Android 14. Оболако пропонує досить велику кількість косметичних налаштувань, особливо зовнішнього вигляду, шрифтів, меню, шпалер тощо. Надбудова близька до "чистого" Android, але все ж має свій аскетично-модний стиль. Оболонка інтуїтивно зрозуміла, тож якщо ви до цього не користувалися realmeUI, то якихось проблем виникнути не повинно.

Смартфон пропонує безліч цікавих функцій, серед яких сенсорний помічник, керування однією рукою, налаштування безпеки і, звісно ж, батьківський контроль. Як уже говорилося раніше, мобільний телефон оснащений сканером відбитків пальців, який інтегрований в кнопку живлення. Варто зазначити, що сканер спрацьовує дуже швидко і без якихось істотних проблем. Однак потрібно сказати, що з вологими пальцями він не спрацьовує. Також для збереження користувацьких даних передбачено ще один метод - розблокування за обличчям. Воно погано спрацьовує в умовах недостатньої освітленості.

Варто зазначити, що всі смартфони серії realme С оснащені функцією Mini Capsule. Вона нагадує віртуальний Dynamic Island в iPhone - на область біля фронтальної камери виводиться різна корисна інформація. У випадку з realme C67 та іншими моделями С-серії "острів" з'являється в разі під'єднання зарядного пристрою, при перевищенні ліміту даних, також показує кількість пройдених кроків, назву треку і візуальну звукову хвилю під час прослуховування музики.

Автономність

Однією з головних особливостей смартфона є його автономність. І справа зовсім не в самій батареї. Тут вона стандартна і має ємність 5000 мАг. Справа в тому, що смартфон підтримує швидку дротову зарядку SuperVOOC потужністю 33 Вт. Також пристрій отримав досить енергоефективну начинку і ПЗ. Все це в сумі дає відмінну автономність. На одному заряді девайс здатний пропрацювати близько двох днів у стандартному режимі. Якщо грати, слухати музику, дивитися відео, то посадити батарею можна і за добу, проте в такому випадку вам доведеться не випускати девайс з рук. У будь-якому разі автономності realme C67 вистачить на довше навіть у жорсткому режимі, ніж більшості його конкурентів. Для підключення зарядного пристрою використовується порт USB Type-C 2.0. За допомогою фірмової зарядки зарядити акумулятор до 100% можна всього лише за 90 хвилин.

Підсумки

realme C67 вийшов відмінним сучасним смартфоном, який повністю може задовольнити всі базові потреби користувача. Девайс має стильний дизайн, прекрасну автономність і досить якісну систему камер. Головний 108-мегапіксельний датчик здатний зробити якісні знімки, які відрізнятимуться деталізацією і насиченістю. На жаль, фронтальна камера досить посередня. Приємно порадував дисплей. Він яскравий, великий і підтримує частоту оновлення 90 Гц. Однак встановити на постійній основі її не можна. Система автоматично вибирає, коли потрібно вмикати заповітні 90 Гц. До переваг також можна віднести багату комплектацію, захист корпусу від вологи та відмінні стереодинаміки.

s23
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber