Перший мобільний телефон з тепловізором - Cat S60!

Було б надто просто, якби компанія Caterpillar зупинилася на випуск захищених телефонів, і це стало б найбільшим досягненням в області електроніки. Звичайно ж, цього не відбулося, - і добре! І от компанія представляє перший в світі захищений смартфон з вбудованим тепловізором - Cat S60!

Але давайте про все поговоримо по порядку, і як можна ближче познайомимося з новим захищеним смартфоном.

Cat S60 – для людей небезпечних професій

Смартфони від Cat давно вибирають люди небезпечних професій, екстремали, туристи, та й просто ті споживачі, які люблять максимально надійну техніку. Виробники нового захищеного телефону заявляють, що він не боїться падіння з висоти 1,8 метра, а все завдяки його литому металевого каркасу і скла високої міцності Gorilla Glass 4. До речі, товщина скла – 1 мм, у той час як у більшості сучасних моделей вона становить 0,4 мм. Тим більше, будучи знайомими з технікою від Cat, ми не можемо не вірити словами виробників, тому вони завжди виправдовуються з лишком.

Як і інші моделі від виробника, Cat S60 не боїться води, його можна занурювати на глибину до 5 метрів на цілу годину. Тут знову ж таки наведемо приклад для порівняння, більшість захищених телефонів можна опускати під воду лише на відстань до 1,5 метрів, та й то лише на півгодини. Тільки тут виробник попереджає, що якщо телефон буде занурюватися на глибину 5 метрів, обов'язково слід використовувати заглушки для мікрофонного входу. Якщо ви не використовуєте заглушки, то краще не опускати телефон глибше 2 метрів під воду.

У кращих традиціях Cat, з сенсорним екраном можна працювати з мокрими руками, а також у рукавичках.

Для чого потрібен тепловізор

А тепер давайте приділимо увагу головною інновації нового телефону Cat S60 – вбудованому тепловизору. В побуті, можливо, цей пристрій вам і не знадобиться, а ось для пожежників, мисливців, рятувальників, військових, будівельників та інших людей непростих професій – ця річ воістину незамінна. Тепловізор розташований на задній панелі, поряд з основною камерою телефону. Прилад здатний працювати на відстані до 30 метрів, з точністю до 0,1 градуса. Управління тепловізором дозволяє вимірювати температуру в певній галузі, а також стежити за її перепадами.

Тепловізор у Cat S60 зроблений компанією Flir. І з партнером у цьому питанні розробники Cat не помилилися, виробник Flir спеціалізується на виготовленні обладнання та аксесуарів для відеоспостереження, тепловізорів для підвісних дронів і так далі.

Технічні характеристики

А тепер давайте більш детально розглянемо технічні характеристики інноваційного захищеного смартфона з тепловізором Cat S60.

 • Дисплей: 4,7', 1280х720, яскравість – 540 ніт, автоматичне регулювання рівня підсвічування, захисне скло Gorilla Glass 4;
  Процесор: 8 ядер;
  Платформа: Qualcomm Snapdragon 617;
  Операційна система: Android 6 Marshmallow;
  Камера: Основна – 13 Мп, фронтальна - 5 Мп;
  Термографическая камера: FLIR thermal camera (Lepton module);
  Пам'ять: 3 Гб оперативна, можливість підключення карти microSD до 32 Гб;
  Захист: ударостійкий корпус (захист від падінь з висоти до 1.8 метрів), захист від води (до однієї години на глибині 5 метрів), сертифікація за стандартом MIL-STD-810G (захист від дії солі, пилу, вологи, вібрації, сонця, теплових ударів);
  Батарея: 3800 маг.


Смартфон Cat S60 стане незамінним помічником тим, хто не боїться кинути виклик страху, стихії і будь-яких інших екстремальних ситуацій!

Huawei+P+Smart+Plus