Yi Lite - огляд екшн-камери

Сучасні смартфони відмінно справляються зі зйомкою фото і відео, але невелика, компактна, і дуже доступна за ціною екшн-камера іноді може виявитися набагато більш зручним пристроєм для таких цілей, і про одну з них ми сьогодні і поговоримо, цей огляд розповість про камері Yi Lite.

 

Зовнішній вигляд, основні характеристики

Yi Lite - пристрій цікаве не тільки для початківців екстрималів, але і для тих, хто хоче знімати, наприклад, блоги, а в даному випадку комплект поставки включає ще й аквабокс, тому свої пригоди дана екшн-камера дозволить знімати не тільки на воді, але і "під".

Якщо вірити виробникові - аквабокс дозволяє пірнати з неї на глибину до 40 метрів.

Сам девайс - це невелика незграбна коробочка, на фронтальній частині якої ширококутний об'єктив, зі світлосилою F2.8 і оглядом в 150 градусів. Поряд з об'єктивом розташований діод, через нього можна моніторити режими роботи камери і стан акумулятора. Зверху знаходиться єдина кнопка управління, за допомогою якої доступний повний контроль над камерою, для цього потрібно активувати режим "в аквабокс", і далі за допомогою тривалих або коротких натиснень можна і по меню переміщатися, і знімати. Набагато простіше управляти камерою за допомогою сенсорного дисплея, з діагоналлю 2 дюйми. Дисплей має відмінну чуйністю, і на сонці його теж цілком непогано видно.

І саму камеру, і аквабокс можна кріпити за допомогою стандартного штативного кріплення, так і огляд відкривається ширший, і при цьому легко себе знімати на тлі різних красот.

Зйомка

Камера може створювати 16-мегапіксельні фото, і відео аж до 4К, але найбільш підходящий для неї режим - це Full HD при 60 кадрах в секунду - саме так, картинка найбільш плавна, без ривків, а ще добре передається відчуття документальності, що для зйомки блогів і подорожей просто безцінне.

А ось відео в 4К обмежена 20-ма кадрами в секунду, і для зйомки руху зовсім не годиться. Такий варіант, можливо, підійде для любителів таймлапсов, які Yi Lite також вміє знімати. Уповільнена зйомка до 120 кадрів в секунду тут теж є.

Якість зйомки камери не викликає ніяких нарікань, адже при достатній кількості світла відео виходять досить деталізованими, а для зменшення ефекту трясіння зображення, через настройки можна активувати електронну систему стабілізації. А ось при слабкому кімнатному світлі або в сутінках на зображенні очікувано проявляються шуми.

Переваги і недоліки

Після невеликого досвіду використання головними перевагами Yi Lite хочеться назвати, неймовірну простоту управління - буквально за допомогою однієї кнопки камерою дуже легко командувати, навіть в аквабокс; гідну якість зйомки при яскравому світлі; дуже вражає і виручає в подорож широченний кут огляду - на відео можна захопити набагато більше інформації, ніж, наприклад, знімаючи на смартфон; ну і особливо сильно вражає відмінна автономність - камера здатна на одному заряді зняти більше двох годин відео, що, в більшості випадків, дозволить її цілком комфортно використовувати, навіть не докуповуючи додаткові акумулятори.

По частині недоліків можна назвати звучання, яке піддається перевантаження при зйомці в галасливих місцях, а ще - 4К відео, яке присутнє тут номінально, і для тих хто хоче отримати максимум якості від Yi Lite, кращим варіантом стане зйомка в QHD при 30-ти або Full HD дозволі при 60 кадрах в секунду.

Ціна і наявність екшн-камери Yi Lite - https://www.ttt.ua/shop/product/ekshn-kamera-xiaomi-yi-lite-4k-action-camera-waterproof-kit-black-yi-97011 

Інші камери Yi (Xiaomi, Mijia) - https://www.ttt.ua/shop/category/foto-video-audio-i-tv/ekshn-kamery/brand-xiaomi 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

YouTube: https://bit.ly/2IVx8r5 
Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua 
Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua/ 
Twitter: https://twitter.com/ttt_ua 

Huawei+P+Smart+Plus