Новини компанії

Новий пункт самовивозу в місті Київ, вул. Магнітогорська, 1А, ТЦ

Новий пункт самовивозу в місті Київ, вул. Магнітогорська, 1А, ТЦ "Даринок"

Територія Твоєї Техніки піклується про комфорт своїх клієнтів і з кожним днем стає ближче до покупців. З 3 серпня 2018 року можна зручно отримати свіє онлайн-замовлення в ще одній точці на лівому березі Києва.

Феєричне відкриття нових магазинів TTT.UA в Вінниці

Феєричне відкриття нових магазинів TTT.UA в Вінниці

TTT.UA продовжує дарувати святковий настрій і кращий вибір сучасної техніки жителям України. 16.06.2018 місто Вінниця пережив справжнє нашестя героїв аніме і інших фантастичних персонажів, прямо на відкритті нових магазинів за адресами вул. М.Оводова, 51, ТЦ "Скай парк" і вул. Соборна, 46.

Фантастичне відкриття нового магазину TTT.UA в ТРЦ Dream Town

Фантастичне відкриття нового магазину TTT.UA в ТРЦ Dream Town

Звичайний літній день перетворився в фантастичну подорож у всесвіт хітової кінострічки "Вартові Галактики" для відвідувачів столичного ТРЦ Dream Town, за адресою Оболонський проспект, 1Б. На честь відкриття нового магазину мережі TTT.UA були організовані незвичайні розваги, а покупців нового магазину чекали приємні сюрпризи.

Новий пункт самовивозу в Гатному

Новий пункт самовивозу в Гатному

Територія Твоєї Техніки активно розвиває найбільш зручні способи взаємодії з покупцями, з кожним днем пропонуючи нові, раніше недоступні можливості. Ще один пункт самовивозу замовлень зроблених онлайн уже готовий прийняти відвідувачів.

Грандіозне відкриття 149-го і 150-го магазинів в місті Вінниця

Грандіозне відкриття 149-го і 150-го магазинів в місті Вінниця

Нові магазини бренду TTT.UA знову відкривають двері для своїх покупців. Мережа Територія Твоєї Техніки радує жителів міста Вінниця, адже тепер кожен з них, а також і кожен з туристів, зможуть відчути всі вигоди і можливості тотальної смартфонізаціі від TTT.UA.

Відкриття магазину ТТТ за адресою Київ, пр. Перемоги 24А, ТРЦ

Відкриття магазину ТТТ за адресою Київ, пр. Перемоги 24А, ТРЦ "Smart Plaza"

У столиці України відкрито новий Smart Plaza торговий центр, смартфонізіровать його із задоволенням взялася наша компанії і, в яскравий сонячний день, 21 квітня, грандіозно перерізала стрічку на відкритті нового магазину 147-го магазину компанії!

Грандіозне відкриття нового 146-го магазину TTT.UA, за адресою Київ, вул. Здолбунівська, 15, ТЦ

Грандіозне відкриття нового 146-го магазину TTT.UA, за адресою Київ, вул. Здолбунівська, 15, ТЦ "Ашан Rive Gauche"

Мережа Територія Твоєї Техніки, в рамках розвитку роздрібної представленості, продовжує відкривати нові магазини. Цього разу доступ до світу сучасних технологій за допомогою ТТТ, стане широко доступний для всіх відвідувачів нового великого торгово-розважального центру на лівому березі Дніпра в Києві.

Грандіозне відкриття нового 148-го магазину TTT.UA, за адресою Київ, Броварський проспект 17

Грандіозне відкриття нового 148-го магазину TTT.UA, за адресою Київ, Броварський проспект 17

Серія відкриттів мережі Територія Твоєї Техніки продовжує свою ходу по Києву. Новий магазин починає свою роботу 21 квітня 2018 р і запрошує всіх відвідувачів придбати бажані пристрої, при цьому отримати гарантований подарунок або стати власником цінного сюрпризу.

Грандіозне відкриття нового 147-го магазину TTT.UA, за адресою Київ, пр. Перемоги 24А, ТРЦ

Грандіозне відкриття нового 147-го магазину TTT.UA, за адресою Київ, пр. Перемоги 24А, ТРЦ "Smart Plaza"

Територія Твоєї Техніки робить новий крок назустріч любителям якісної техніки від кращих світових виробників - проводить урочисте відкриття ще одного магазину в столиці України.

Huawei+P+Smart+Plus