Apple

Офіційно в ТТТ

Незабаром в продажу!
в Територія Твоєї Техніки!

iPhone X
Привіт, майбутнє.

iPhone 8
Нове покоління iPhone.

iPhone
Створено для тих, кому не потрібні компроміси
Показати своє бачення світу, як справжнього професіонала фотографії, за допомогою всієї мережі на долоні. iPhone - втілення надійності та стилю, здатне допомогти пройти шлях до досягнення заповітної мрії.

Apple Watch
Найпростіший спосіб бути завжди в курсі
Тонкий і міцний корпус, за привабливим виглядом якого прихована справжня продуктивність. iPad - це комфортне використання без обмеження сфер застосування і швидкості роботи. iPad однаково легко дозволяє справлятися з навчанням, працювати, розважатися і спілкуватися в мережі.

iMac
Спеціально для роботи з комфортом
Комп'ютер, з гармонійним поєднанням вишуканого зовнішнього вигляду і потужності. Mac створений для того, щоб справлятися з потоком завдань на одному диханні.

iPad
Небачені можливості в мобільному форматі
Нехай смартфон відпочине в сумці або кишені. З Apple Watch на зап'ясті можна зосередитися на найважливішому, при цьому стежити за активністю і показниками організму, не жертвуючи стильним образом.

Apple - унікальний стиль і єдиний вірний вибір на шляху до успіху

Бренд, який за роки існування набув величезну армію прихильників по всій земній кулі, а його високий статус і репутація в світі говорить сама за себе. Продукти компанії кожен день допомагають мільйонам людей в організації корпоративної роботи, вирішенні завдань високого рівня складності, в розкритті креативного потенціалу і самовираження. Відкрити нові горизонти ефективності для кожного допоможе зв'язка з декількох пристроїв від Apple. Саме так можна пізнати всі переваги екосистеми Apple.

Apple Music
Кращий звук від творців музики

Відкривати нові музичні композиції і талановитих авторів набагато приємніше, коли девайс і акустична система створені, щоб дарувати насолоду якісним звуком разом.

Apple TV
Деталі й фарби досягають нових висот

Тільки найцікавіший контент за бажанням і смаковим уподобанням, реалізований в фантастичному форматі ультрависокої чіткості 4K HDR. Не потрібно довго шукати улюблені фільми, музику або шоу - Siri в лічені миті виведе все, що не побажаєте, на величезний екран, варто тільки її про це попросити.

Huawei