Aura HD

Дизайн
Зовні Aura HD представляє собою невелику пластикову коробочку. На передній панелі, крім назви моделі, присутній USB-порт для швидкого підключення зовнішніх накопичувачів. Бічні грані плеєра абсолютно чисті, всі інші роз'єми знаходяться ззаду.
На задній панелі знаходиться ще один порт USB, роз'єм для підключення зовнішнього ІЧ-приймача, порти Ethernet і HDMI, цифровий оптичний аудіовихід, а також сумісний аудіо/відео вихід (композит + аналогове стерео), виконаний у вигляді мініджека.

Онлайн-телебачення
Завдяки медіаплеєру Aura HD ви можете переглядати IPTV-телеканали вашого інтернет провайдера або самостійно підключити IPTV-плейлисти інших провайдерів, якщо вони знаходяться у відкритому доступі.
Ексклюзивно для українських користувачів Aura HD зібрано в одному пристрої більше 100 каналів інтернет-телебачення і понад 200 інтернет-радіостанцій. Список телеканалів та радіостанцій постійно перевіряється і модерується в залежності від появи або зникнення їх джерел у мережі Інтернет.

Aura HD медіаплеєр можна підключити до телевізора будь-якого покоління за допомогою кабелю HDMI або RCA («тюльпан»). У комплектацію медіаплеєра входить все необхідне для його підключення і комфортної роботи. Первісна настройка пристрою відбувається практично в автоматичному режимі і займає всього кілька хвилин. Прошивка Aura HD регулярно оновлюється.

З допомогою Aura HD ви можете переглядати свої улюблені веб-сайти прямо на екрані телевізора. Для більшої зручності до медіаплеєра можна підключити клавіатуру і мишу.

Huawei