LG G3S

Дизайн
Компактний корпус LG G3S зберігає всі риси флагманського смартфона LG G3. Завдяки округленій формі задньої панелі, інженерам LG вдалося створити дивно тонкий смартфон, що в поєднанні з оновленою фірмовою кнопкою на кришці робить керування функціями неймовірно зручним, навіть однією рукою. Розташування елементів управління повністю повторює LG G3, за винятком датчика освітленості, він там відсутній.


Дисплей і автономність
У смартфоні встановлений 5-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280х720 пікселів (294 PPI). LG G3S оснащений акумулятором 2540 маг в режимі розмови здатний пропрацювати до 24 годин.


Камера
Основна камера оснащена 8 МП матрицею і лазерним автофокусом, що дозволяє моментально визначити відстань до об'єкта зйомки. Ви зможете отримувати яскраві і чіткі знімки навіть в умовах низької освітленості і не пропустити жодного цікавого кадру.


Knock Code
Смартфон отримав додаток Knock Code яке дозволяє активувати сплячий дисплей смартфона за допомогою секретної комбінації дотиків до екрану, відомої тільки власнику. Комбінація може включати від двох до восьми торкань. Більш того, Knock Code може вводитися в будь-якій частині екрану, завдяки чому забезпечується легкий і зручний набір навіть однією рукою. Злом подібного «пароля» дуже складний.


Розумна Клавіатура
Завдяки використанню простих жестів і автоматичної адаптації розміру кнопок смарт-клавіатури LG G3 S, набирати текст стало ще зручніше і швидше, а кількість помилок звелося до мінімуму.
Розумна персоналізація:
— Клавіатура підлаштовується по висоті .
— Регульований розмір кнопок. Легкий набір тексту.
— Вибір набраного слова жестом. Швидке виправлення.
— Блискавична коригування помилок.


Quick Memo+
Функція Quick Memo™ призначена для створення швидких заміток поверх будь-якого зображення на екрані смартфона: фотографії, карти, Інтернет-сторінці і так далі. Будь заміткою можна поділитися з друзями або колегами по e-mail, MMS або через соціальні мережі.

Huawei+P+Smart+Plus