Coolpad Torino і Coolpad Torino S - смартфон преміум-класу за доступними цінами!

Компанія Coolpad не перестає радувати споживачів інноваційними, але в той же час доступними за ціною смартфонами. Так, зовсім недавно виробник презентував одразу дві новинки Coolpad Torino і Coolpad Torino S. Обидві моделі – тонкі, легкі, стильні та ергономічні. Смартфони оснащені самими сміливими і корисними характеристиками, які відповідають найвимогливішим запитам сучасних користувачів! Але давайте про все поговоримо більш докладно розглянемо особливості кожного з цих двох, близьких один одному, гаджетів.

Coolpad Torino і Coolpad Torino S – відмінності

Перше, що ми відразу помічаємо, коли тримаємо в руці Coolpad Torino – це його легкість, а також дуже зручну форму. Смартфон має кілька округлий корпус, завдяки чому він дуже комфортно лежить в долоні. Coolpad Torino більше за своїм розміром, ніж Coolpad Torino S, він має 5,5-дюймовий дисплей. Крім того, він потужніший і по своїм технічним характеристикам.

Серед інновацій можна виділити швидкий сенсор останнього покоління, що розпізнає відбитки пальців свого власника, з якої б позиції він їх не доклав, навіть якщо пальці злегка вологі. Таким чином, ви можете не переживати, що вашим смартфоном зможе керувати хтось інший, крім вас, якщо ви раптом залишите його без нагляду. Порадує вас і можливість захисту особистого простору. Завдяки функції Dual Space, ви зможете створити віртуальний другий телефон у влаштуванні свого гаджета, де будуть зберігатися найважливіші для вас документи, відео - і фотофайли. Завдяки цьому ви можете мати відразу два аккаунта у всіх соціальних мережах, які ви використовуєте, і один з них може бути таємним для всіх, тому що ви будете користуватися ним, так би мовити, зі свого віртуального телефону.

Не можна не відзначити і потужні характеристики камери, яка дозволяє робити дуже «живі» і насичені кольорами знімки.

Що стосується Coolpad Torino S – діагональ дисплея даної моделі становить 4,7 дюйми, а технічні характеристики його дещо простіше, ніж у попередньої моделі. Тим не менш, ми не можемо сказати, що  телефон – гірше. Ні, він просто доступніший. Про що говорить, до речі, і його низька вартість. У свою ж чергу від свого побратима він перейняв найкращі якості. Наприклад, сканування відбитків пальців, що є досить рідкісною функцією для бюджетних моделей. Однак компанія Coolpad не поскупилася, і оснастила новий доступний смартфон такою можливістю.

Порівняльні технічні характеристики моделей

Щоб мати більш чітке уявлення про новинки Coolpad, давайте детально розглянемо їх технічні характеристики.

Coolpad Torino:

 • Розмір: 5 x 77 x 8.6 мм;
  Вага: 163 г;
  Дисплей: 5,5 дюймів, 1280х720, IPS;
  Процесор: 8 ядер, Qualcomm Snapdragon 415 (1.4 ГГц);
  Операційна система: Android 5.1 (Lollipop);
  Кількість sim-карт: 2;
  Камера: основна 13 Мп, фронтальна 5 Мп;
  Акумулятор: 2500 мА/год, літій-іонний.

Coolpad Torino S:

 • Розмір: 139 x 67.8 x 7.9 мм;
  Вага: 118 г;
  Дисплей: 4,7 дюймів, 1280х720, IPS;
  Процесор: 4 ядра, Qualcomm Snapdragon 410 (1.2 ГГц);
  Операційна система: Android 5.1 (Lollipop);
  Кількість sim-карт: 2;
  Камера: основна 8 Мп, фронтальна 2 Мп;
  Акумулятор: 1800 мА/ч, літій-іонний.


Як ми бачимо, обидві моделі гарні і досить здатні, тому запросто задовольнять запити споживачів. Звичайно, труднощі може створити вибір між Coolpad Torino і Coolpad Torino S, і тому визначальним фактором у цьому питанні може бути такий важливий параметр, як ціна. Вартість Coolpad Torino S, як ми вже сказали, буде трохи нижче.

Huawei+P+Smart+Plus