Lenovo VIBE Z2 Pro

Дисплей і камера
Lenovo Vibe Z2 отримав чудовий великий 6 дюймовий дисплей з роздільною здатністю Quad HD (2560×1440). Високочутлива 16 Мп камера з оптичною стабілізацією зображення і автоматичною настройкою режиму зйомки, що дозволяє робити знімки високої якості, навіть в умовах низької освітлюваності. А в поєднанні з новітніми додатком SNAPit Camera, ви отримуєте повний контроль над знімками з такими професійними функціями, як розширені можливості налаштування параметрів, режими Ultra і Art Night Shot, а також Ultra Panorama.

Апаратна частина
Lenovo K920 обладнаний чотирьохядерним процесором Qualcomm Snapdragon 801 з тактовою частотою 2.5 ГГц, 3 Гб оперативної пам'яті і 32 Гб основної пам'яті без слота для карт пам'яті.

Моноблок в матовому алюмінієвому корпусі
Помилуйтеся на чудовий дизайн корпусу — істинний стиль і довговічність. Товщиною всього 7.7 мм, він легко поміщається в кишені або сумці.


Насичений звук
Відчуєте потужний звук, який забезпечує розширені можливості регулювання гучності і покращений бас. А все завдяки герметичній звуковій камері, що забезпечує справжній резонанс. Якщо ви слухаєте музику в навушниках, незалежний підсилювач для навушників робить аудіо ще краще.


4.4 Android
Android 4.4 KitKat спирається на успіх однієї з найпопулярнішої в світі мобільної операційної системи з більш вишуканим дизайном, підвищеною продуктивністю, багатозадачністю і новими стандартними функціями, включаючи голосові команди і захоплюючий режим, який автоматично приховує все, крім того, що вам дійсно необхідно.

Huawei+P+Smart+Plus