LG D380 L80

Легке і зручне включення екрану
Смартфон отримав додаток Knock Code яке дозволяє активувати сплячий дисплей смартфона за допомогою секретної комбінації дотиків до екрану, відомої тільки власнику. Комбінація може включати від двох до восьми торкань. Більш того, Knock Code може вводитися в будь-якій частині екрану, завдяки чому забезпечується легкий і зручний набір навіть однією рукою. Злом подібного «пароля» дуже складний.


Спливаючі підказки
Завдяки функції «підказки» при підключенні стереогарнітури або USB-кабелю смартфон L80 запропонує вам вибрати програми, сумісні з даним пристроєм.


Функція повнорозмірного скріншота
З цією функцією Ви тепер зможете зберігати веб-сторінки цілком. Вибирати самим масштаб і межі зберігається сторінки.


Миттєвий запуск камери
Для запуску камери в сплячому режимі, Вам достатньо затиснути на кілька секунд кнопку зменшення гучності.


Багатоточковий автофокус
Наведіть об'єктив і регулюйте глибину різкості за допомогою 9-точечтного автофокусу. Ця функція корисна для групових фотографій і при зйомці рухомих об'єктів.


Дисплей і автономність
Смартфон отримав 5-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 800х480 пікселів (187 ppi). Крім того, L80 оснащений батареєю ємністю 2540 маг, яка дозволить вам завжди залишатися на зв'язку.


Апаратна платформа
LG L80 побудований на базі 2-ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 200 з тактовою частотою 1,2 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті становить 1 ГБ, фізичної 4 ГБ з можливістю розширення карт пам'яті до 32 ГБ.


Розумні чохли QuickWindow
Тепер преміальна лінійка чохлів QuickWindow доступна і для L - серії. Завдяки QuickWindow ви можете бачити всі оповіщення та використовувати основні функції смартфона, не відкриваючи чохла.

Huawei+P+Smart+Plus