Мій рюкзак - моя фортеця

"Мій рюкзак - моя фортеця" - напевно саме таким гаслом надихалися розробники розумного носиться девайса LUMZAG, який покликаний супроводжувати власника, прикриваючи його спину в прямому, і багатьох переносних значеннях.

У світі є чимало моделей "розумних" рюкзаків, незвичайні можливості яких починаються і закінчуються приблизно наявністю вбудованої системи підзарядки, а частіше - просто вшитого USB-подовжувач для з'єднання смартфона та переносного акумулятора. Таким чином створюється враження, що від подібного рюкзака можна зарядити мобільний пристрій. 

Творці LUMZAG пішли набагато далі, і оснастили представника класу смарт-речей безліччю неймовірних функцій, ось деякі з них:

Вбудована система відстеження глобального позиціонування - власникам буде доступна можливість дізнатися про знаходження, і знайти вкрадений рюкзак.

Активація сигналу тривоги на рюкзаку дистанційно - помітивши пропажу рюкзака господар рюкзака прямо з мобільного пристрою запускає вбудовану "протиугінну" сигналізацію.

Система попередження - рюкзак оповіщає при виявленні спроб проникнення всередину (несанкціоновані спроби відкрити LUMZAG).

Вбудована камера заднього виду - можна спостерігати за тим що відбувається позаду вас, за допомогою вшитой в конструкцію носиться гаджета камери.

Розумний рюкзак може нагадати, що в одному з його кишень не вистачає будь-якого предмета, наприклад, якщо користувач забув туди покласти важливий предмет.

В кишені рюкзака LUMZAG встановлена бездротова зарядна станція для поповнення заряду смартфонів, а так само у нього є власний акумулятор.

Абсолютна енергетична автономність навіть якщо поруч немає розетки теж доступна! Прямо на зовнішній частині диво-рюкзака встановлена панель сонячної батареї, так що проста прогулянка допоможе відновити енергетичний запас LUMZAG.

Ну і звичайно користуватися недурною рюкзаком має бути комфортно в різних умовах, тому його основний відсік оснащений підсвічуванням всередині.

Вишенька на торті - вбудована точка доступу до мережі інтернет. Так, LUMZAG зможе поділитися доступом до всесвітньої павутини.

Автори ідеї такого абсолютно незвичайного пристрою для носіння за спиною планують запуск виробництва, після збору коштів через інтернет-майданчик для краудфандінга - Kickstarter. На даний момент планується випуск гаджета в двох розмірах - це більш компактна і більш об'ємна версія. Можливо, так само, що фінальна версія буде відрізнятися зовні від прототипів на зображеннях. Важливим є те, що розробникам вдалося створити по-справжньому функціональний і, дійсно розумне переносна пристрій, здатне спровокувати "Вау-фактор" серед оточуючих.

Читайте також: "Умные очки Vaunt от Intel - взгляд под новым углом"

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube: https://goo.gl/ZFNXKV
Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua
Twitter: https://twitter.com/ttt_ua
Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua/

Huawei