Нові смартфони Sony показані на CES 2018

Нові смартфони Sony представлені на найбільшій виставці електроніки CES 2018. Consumer Electronics Show (виставка споживчої електроніки, абревіатура CES) - проводиться в Лас-Вегасі, США, штат Невада на щорічній основі. Японська компанія вирішила скористатися зручною нагодою і презентувати громадськості кілька моделей з лінійки 2018 го року.

Популярні серед покупців смартфони серії XA отримали продовження у вигляді моделей з індексом "2". Xperia XA2 і Xperia XA2 Ultra, в основу яких покладено платформа Qualcomm Snapdragon 630, отримали естетичні корпуси з мінімізованими бічними рамками екрану і потужні акумуляторні батареї.

Пристрої є продовжувачами, і наступним кроком у розвитку концепції дизайну Loop surface. Смартфони отримали бічні рамки з алюмінію, обробленого спеціальним чином, а сканери відбитків змінили своє розташування, і, на відміну від попередніх моделей, були встановлені на тильній стороні корпусів.

Моделі відрізняються розмірами дисплеїв, Xperia XA2 оснащений 5,2 ", а Xperia XA2 Ultra - 6" екранами з Full HD дозволами і стандартними 16: 9 ставленням сторін.

Смартфони орієнтовані на отримання якісних Селфі, через що Xperia XA2 володіє 8 Мп фронтальним модулем камери з ширококутним об'єктивом, а Xperia XA2 Ultra став володарем подвійний фронтальної системи камер на 16 + 8 Мп зі стабілізацією і фронтальної спалахом. Основні камери девайсів - це аналогічні у кожної з двох моделей 23 Мп модулі з фірмовими сенсорами типу Exmor RS, особливістю яких можна відзначити можливість зйомки деталізованих відеозаписів у форматі 4K..

Фанатам бренду буде цікаво знати, що смартфони отримали батареї з ємностями 3300 мАг у XA2 і 3580 мАг у Xperia XA2 Ultra, і підтримку системи швидкої зарядки Qualcomm QC 3.0. В якості операційної системи обох моделей встановлена новітня версія Android - 8.0 Oreo.

Ще одним поповненням серед розумних мобільних пристроїв стала модель з доступною серії "L" - Xperia L2. Переваги даної моделі - це великий і якісний дисплей з діагоналлю 5,5 дюймів, великий акумулятор 3000 мАг.

Сканер відбитків так само, як і в моделях XA2, розташований на тильній стороні. Фронтальна камера порадує прихильників якісних автопортретів, завдяки модулю 8 Мп і оптиці з оглядом в 120 градусів.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

YouTube: https://goo.gl/ZFNXKV
Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua
Twitter: https://twitter.com/ttt_ua
Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua

Huawei+P+Smart+Plus