Представлені новинки 2018 року від Samsung

Компанія Samsung представила дві гарячі новинки модельного ряду 2018 року. Лінійка Galaxy A обзавелася продовженням, яке не стане заміною для моделей A3, A5, A7 (2017). Новинки Galaxy A8 і A8 + - це смартфони, які створені з урахуванням стандартів флагманських пристроїв компанії. A8 і A8 + успадкували зовнішню схожість з хітовим Galaxy S8, і як завжди надають практичність і надійність властиву серії Galaxy A.

З флагманських пристроїв в нові смартфони перекочував вражаючий якістю зображення безмежний дисплей зі співвідношенням сторін 18,5: 9. Galaxy A8 отримав 5.6 ", а Galaxy A8 + 6" екран з роздільною здатністю 1080 на 2220 точок типу Super AMOLED. Однією з незвичайних можливостей новинок стали подвійні фронтальні камери з підтримкою функції Live Focus. Компанія, так само, оснастила нових представників мобільного сімейства 16 МП основною камерою зі світлосилою F1.7, фронтальні камери отримали по два модулі на 16 і 8 МП зі світлосилою F1.9. Завдяки суттєвому приросту характеристик камер смартфони дозволять отримувати власникам відмінні кадри без прив'язки до умов, в яких вони були зроблені.

При зйомці автопортретів з'явилася можливість перемикання між Селфі крупним планом або портретним режимом, при цьому завдяки Live Focus ступінь чіткості фону на фото може бути відрегульована вже після зйомки. Впровадження просунутих камер в смартфонах дозволяє отримувати фотошедеври в незалежності від часу доби.

Нові смартфони надають надійність конструкції пристрою з великим дисплеєм на фронтальній панелі і зігнутим склом на тильній частині. Використання преміальних матеріалів і виконання з закругленнями країв виводить комфорт експлуатації мобільного пристрою на новий рівень, адже апарати зручно лежать в руці. Вибрати найбільш вдале поєднання для виразного стилю як ніколи просто, новинки випускаються в трьох варіантах - чорному, аметистовому і золотистому.

З A8 і A8 + (2018) набагато простіше залишатися в курсі важливих моментів - дисплеї смартфонів підтримують функцію Always On Display. На заблокованому екрані виводиться вся необхідна інформація, а розплачуватися в супермаркеті як ніколи просто завдяки підтримці технологій MST і NFC.

Смартфони відмінно підійдуть для більшості ситуацій, адже обидві моделі захищені від пилу і води відповідно до стандарту IP68. Пристрої дозволяють збільшувати обсяг вбудованого сховища за допомогою карт пам'яті формату microSD, крім того, вперше в лінійці Galaxy A з'явилися смартфони з підтримкою Samsung Gear VR.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube: https://goo.gl/ZFNXKV
Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua
Twitter: https://twitter.com/ttt_ua

Huawei