Презентація нових продуктів Xiaomi в Україні

16-го листопада, в столиці України відбулася офіційна презентація нових продуктів Xiaomi. Всі ми знаємо, про популярність пристроїв Xiaomi - витоку з секретними з'являються за місяці до їх виходу, а характеристики смартфонів компанії багато фанатів знають напам'ять. І хтось міг би вирішити, а що цікавого в даній презентації, навіщо мені про неї знати? Але в нашому матеріалі ми відібрали тільки найцікавіші деталі заходу, яких виявилося чимало.

На початку презентації під звуки фірмового рингтон на сцені з'явився Донован Сан, енергійний і молодий директор по продуктовому менеджменту і маркетингу Xiaomi Global.

Він розповів про місію Xiaomi - зробити інновації доступними для кожної людини в світі. І оповідаючи про наближення компанії до мети, Донован майстерно інтегрував в свою розповідь, на заздрість конкурентам, інформацію про успіхи компанії. Це і представленість Xiaomi на 60 ринках по всьому світу, і поставки 10 мільйонів смартфонів в місяць за результатами вересня і жовтня. Ще компанія захопила першість серед брендів на ринку Індії і 5 місце в світовому рейтингу продавців смартфонів за інформацією дослідницької компанії IVC. Відкрито понад 130 фірмових магазинів поза Китаєм.

Потім Донован згадав минулорічний MiMix, що став на чолі Безрамковий смартфоностроенія, і інновації MiMix, які тепер використовуються в багатьох сучасних смартфонах. Апарат справив великий внесок в еволюцію індустрії. Крім того, не просто нашумів, але і потрапив в Фінський музей дизайну в якості експоната.

Після запуску нового MiMix 2 компанія знову отримала чимало позитивних відгуків.

Далі Дон пройшовся по головних переваг нового смартфона. Для нас його слова важливі ще й тим, що, завдяки їм, ми дізнаємося на що саме компанія зробила ставку випускаючи MiMix2, а ще змогли розробники виправити недоліки старої моделі.

У новій моделі змінам піддалися три компонента - це датчик наближення, фронтальна камера і розмовний динамік.

Якщо в першій моделі MiMix користувач спілкувався зі співрозмовником за допомогою системи так званої кісткової провідності, то тепер використовується звичний динамік, який втопили глибше в корпус, а звук прямує через спеціальний звуководом, до отвору над верхньою частиною дисплея.

Стандартний датчик наближення замінили на ультразвукової, який не займає додаткового місця.

Фронтальна камера була оснащена спеціальним покриттям чорного кольору, просто для того, щоб витримати естетичність зовнішнього вигляду.

Крім перерахованого вище, непростим завданням для компанії виявилося впровадження закруглені кути екрана. Так само додаткові труднощі були викликані необхідністю зменшення нижньої межі, так званого «підборіддя». У боротьбі за його зменшення, довелося зменшити драйвер екрану, антену і модуль фронтальної камери, і тепер «підборіддя» смартфона, менше ніж у iPhone 8 Plus на 41.1%.

Ще одним викликом MiMix2 - став екран із співвідношенням сторін 18: 9. Для його реалізації були не тільки зроблені серйозні дослідження, але і шести місячні переговори з компанією Google, для зняття програмних обмежень операційної системи на формат екрану пристроїв. Пізніше Google оголосила рекомендацію розробникам по оновленню додатків для нового стандарту екранів 18: 9. Ну і звичайно, це стало яскравим прикладом того, як Xiaomi змінює індустрію смартфонів.

І ось тепер в MiMix2 красується величезний шести дюймів по діагоналі екран, але сам смартфон компактний і комфортно лежить в руці.

Над новою версією смартфона, знову працював всесвітньо відомий дизайнер Філіп Старк. Філіп залишився вірним своєму кредо «менше означає більше». Для більшої міцності корпусу, використана рама з аерокосмічного алюмінію 7000 серії. Не менш важливу роль для надійності грає тильна сторона, з кераміки. Процес виготовлення кожної одиниці корпусу вимагає і п'яти денного впливу високих температур, і застосування тиску в 240 тонн в процесі сухого пресування. Загалом, Донован намагався донести до кожного, яким непростим є процес виготовлення красивого і міцного корпусу смартфона.

І вже перед тим як настав момент головної інтриги вечора - це вартість смартфона і дата початку його продажів. Донован ще раз звернувся до переваг смартфона: це повноекранний дисплей, із співвідношенням 18:9; компактні габарити менше ніж у звичайних смартфонів з діагоналлю 5.5 дюймів; це його унікальний дизайн; висока продуктивність; основна камера від соні з великими пікселями і стабілізацією зображення, і, нарешті, підтримка величезної кількості діапазонів стільникового зв'язку для того, щоб смартфоном можна було користуватися в усьому світі; ну а для сучасних способів оплати і обміну даними смартфон оснащений модулем NFC.

Так скільки ж коштує смартфон, який багато в чому конкурує з флагманами відомих брендів? Відповідь не змусила себе чекати:

 

На цьому вечір не закінчився, адже були презентовані ще два пристрої - це розумна лампа і нова 4К камера від Xiaomi, а всіх присутніх запросили в зону для тестів новинок.

Слідкуйте за оновлення нашого сайту та соціальних мереж, зовсім скоро новинки від компанії стануть доступні до придбання, а вже зараз вивчити актуальний асортимент  смартфонів і других пристроїв від Xiaomi можна у відповідних розділах. 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

YouTube: https://goo.gl/ZFNXKV

Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua

Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua/

Twitter: https://twitter.com/ttt_ua

Huawei+P+Smart+Plus