Samsung Galaxy Tab 4 (10.1")

Дизайн

Витончений дизайн і практичність відмінно поєднуються в планшеті Samsung Galaxy Tab 4 (10.1"). Задня кришка виконана в стилі текстурованою шкіри, що надає планшету елегантний вигляд.

Продуктивність
Планшет побудований на базі 4-ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 400 з тактовою частотою 1.2 ГГц, що забезпечує чудову продуктивність.

Багатокористувацький режим
Багатокористувацький режим Galaxy Tab 4 (10.1") дозволяє мати свій власний обліковий запис навіть при спільному використанні планшета з іншими членами сім'ї. На планшеті можна налаштувати 8 різних режимів.

Обмін контентом між пристроями
Функція Samsung Link дозволяє швидко і зручно обмінюватися файлами між різними пристроями Samsung. Просто увійдіть у свій обліковий запис Samsung і вся ваша музика, фільми, фотографії і документи з інших підтримуваних пристроїв будуть доступні на вашому планшеті Galaxy Tab 4 (10.1").

Продуктивність на ходу
На планшет Galaxy Tab 4 (10.1") встановлено додаток Hancom Viewer, який дозволяє переглядати документи Word, Excel і PowerPoint. Якщо ви хочете отримати можливість редагувати свої документи, просто зайдіть в онлайн-магазин Samsung Apps і скачайте інструмент для редагування Hancom Editing Tool.

Huawei+P+Smart+Plus