Відкриття магазину TTT у м. Краматорськ вул. Василя Стуса, 39

Третій день зими перетворився для жителів міста Краматорськ в веселий барвистий захід, в якому міг взяти участь кожен бажаючий, просто відвідавши святкове відкриття нового магазину мережі Територія Твоєї Техніки.

Нова торгова точка компанії розпочала роботу в місті 03.11.2017 на радість усім шанувальникам сучасних технологій, а таких виявилося досить багато.

Відвідувачів зустріла дружна команда професіоналів, які постаралися не оминути увагою кожного з бажаючих доторкнутися до світу сучасних гаджетів, адже наші консультанти завжди готові до нових зустрічей з покупцями.

Магазин з площею понад 250 м2, відкритий в Краматорську, представник нового формату торговельних точок мережі, які вже з'явилися в таких містах України, як Одеса, Ужгород, Павлоград, Полтава, Первомайськ, Бориспіль, Київ, а тепер і в Краматорську.

Будь-який з магазинів мережі - це місце, де не тільки можна вгамувати свій інтерес в сфері сучасних технологій, знайти кращі моделі смартфонів, планшетів, ноутбуків і інших девайсів від улюблених брендів, а й місце, де панує особлива атмосфера і завжди приємно перебувати.

В цей незвичайний день, прямо з порога магазина, жителів і гостей міста зустрічав гостинний прийом від відомих українських гумористів студії Мамахохотала, супроводом якому стали заводні ритми виступу професійного діджея.

Святковий настрій відвідувачів заходу підігрівав розіграш цінних призів від популярних брендових виробників. В рамках урочистого відкриття, для всіх, хто зробив покупку на суму понад 200 грн., Були розіграні: Apple iPhone 8 64GB, щасливою власницею якого стала дівчина на ім'я Олена;

Новорічні свята в колі друзів і близьких, перед величезним, 49 дюймовим екраном новенького телевізора Samsung зможе провести Антон;

а щасливиця на ім'я Ольга тепер ніколи не пропустить важливих повідомлень зі смартфона, адже вони будуть «прилітати» їй прямо на зап'ясті, на екран виграного смарт годинника Samsung Gear Sport

Новий магазин Територія Твоєї Техніки в місті Краматорськ запрошує всіх бажаючих обзавестися сучасною технікою, і тих, хто бажає стати ближче до світу просунутих технологій, відвідати його. У будь-який робочий час відповісти на всі ваші запитання, допомогти з підбором потрібної моделі і стати провідниками по цифрового всесвіту величезного асортименту - готові команда професійних консультантів магазину.

Адреса магазину - місто Краматорськ, вул. Василя Стуса, 39: https://goo.gl/jTT1Uy

Huawei+P+Smart+Plus