СЕТАМ СТАВ ПЕРШИМ У СВІТІ АУКЦІОНОМ НА BLOCKCHAIN - ТТТ в ТЕМІ

СЕТАМ СТАВ ПЕРШИМ У СВІТІ АУКЦІОНОМ НА BLOCKCHAIN - ТТТ в ТЕМІ

Хто як, а 6 вересня, екватор першого робочого тижня осені, Територія твоєї техніки провела у надихаючо-інноваційнії атмосфері. Ставши офіційним технічним партнером презентації першої в світі системи аукціонів, яка використовує інноваційну криптографічну технологію Blockchain, впроваджену державним підприємством «СЕТАМ», ми внесли свій внесок у старт нової ери у світі електронних торгів арештованим майном.


СЕТАМ СТАВ ПЕРШИМ У СВІТІ АУКЦІОНОМ НА BLOCKCHAIN - ТТТ в ТЕМІ

Хто як, а 6 вересня, екватор першого робочого тижня осені, Територія твоєї техніки провела у надихаючо-інноваційнії атмосфері. Ставши офіційним технічним партнером презентації першої в світі системи аукціонів, яка використовує інноваційну криптографічну технологію Blockchain, впроваджену державним підприємством «СЕТАМ», ми внесли свій внесок у старт нової ери у світі електронних торгів арештованим майном.


Разом з Міністром юстиції України, генеральним директором «СЕТАМ», співзасновником міжнародної компанії BitFury і багатьма іншими, Територія твоєї техніки створила атмосферу мотивуючу до нових стартів, звершень, відкритості та інноваційності.

В ході презентації ми переконалися в тому, що «СЕТАМ» (система електронних торгів арештованим майном) - це чесний, простий і ефективний спосіб реалізації арештованого майна через Інтернет, а Blockchain є найсучаснішою технологією розподілу, збереження та захисту даних.

Чесність, простота, ефективність і надійність – це одні з наших основних цінностей, тому неможливо було обійти стороною і не підтримати тих, хто цінує те ж саме.

На презентації можна було не тільки вперше в історії особисто взяти участь в електронному аукціоні з використанням Blockchain, дізнатися особливості та переваги її використання, а й стати свідками символічного ребрендингу «СЕТАМ» в «OpenMarket».

«Відкритий ринок» символізує відкритість, готовність до змін, постійне зростання. Це саме те, до чого кожен день, кожну хвилину і кожну секунду прагнемо і ми. Ми дійсно раді були внести свій технічний внесок в те, що відбувається!


Територія твоєї техніки – відкриті до клієнтів і партнерів, до нових ідей та інновацій, відкриті тобі і всьому світу!

Як це було: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=860588304116196&id=313644735477225  

СЕТАМ: http://setam.gov.ua/article/setam-stav-pershim-u-sviti-auktsionom-na-blockchain-ta-zminiv-nazvu-na-openmarket     

Huawei+P+Smart+Plus