У Чернігові відкрився новий фірмовий магазин SAMSUNG

1 жовтня в місті Чернігові за адресою пр-т Миру, 32 відкрився монобрендовий магазин SAMSUNG. На честь відкриття було проведено розіграш серед наших клієнтів та визначено щасливі власники смартфона Galaxy S7, планшета Galaxy Tab A і фітнес-годин Gear Fit2. Так само гості отримали солодкі подарунки, фото на пам'ять у тематичній фотозоні і можливість скористатися нашими акційними пропозиціями при купівлі.

Просторий і світлий торговий зал, обладнаний зручними місцями для тестування гаджетів. Так само діє «Відкрита викладка», на якій Ви зможете протестувати будь-який пристрій. У магазині представлений широкий вибір смартфонів, планшетів та аксесуарів від офіційного виробника.

У магазині представлені новітні моделі телевізорів Samsung SUHD 2016 року. Клієнту пропонують неперевершену якість зображення завдяки дисплеям на квантових точках (Quantum Dot Display), першому в світі безрамочному вигнутому дизайну і простоті управління доступом до розважального контенту. Крім того, вся лінійка SUHD-телевізорів 2016 року підтримує технології Інтернету речей, що дозволяє телевізору стати хабом розумного будинку.

Для наших клієнтів це можливість особисто ознайомитися з новітніми досягненнями в розробках нових функціональних можливостей від компанії SAMSUNG.

Кваліфікований персонал завжди радий проконсультувати і допомогти з вибором.

Основна відмінність монобрендового магазину Samsung від звичайних точок продажів – найвищий рівень обслуговування і виняткова турбота про комфорт відвідувачів. Крім того, новинки компанії Samsung в першу чергу поставлятися саме в брендові магазини.

Постійно діють акційні пропозиції та знижки.

Режим роботи: з 10:00 до 20:00

Huawei+P+Smart+Plus