Правила участі в бонусній програмі лояльності

Правила участі в бонусній програмі лояльності

Ці Правила участі в бонусній програмі лояльності «Твій рахунок» (далі - Програма) встановлюють офіційні умови участі в бонусній програмі, що визначають період, умови і порядок участі в Програмі.

Загальні правила.

 1. Програма «Твій рахунок» діє у всіх роздрібних магазинах.
 2. Програма також діє при здійсненні покупки через інтернет-магазин TTT.UA шляхом самовивозу.
 3. Учасником Програми може бути фізична особа, яка здійснила покупку в будь-який з торгових точок роздрібної мережі «Територія Твоєї Техніки» на суму від 1 грн. і надала коректну заповнену Анкету Учасника відповідальній особі Організатора з обов'язковим зазначенням номера мобільного телефону українського GSM-оператора відповідно до умов цих Правил.
 4. За умовами Програми учаснику нараховується 3% з кожної його покупки в роздрібній мережі «Територія твоєї техніки». Нарахування 3-х% здійснюється від суми не менше 1 грн.
 5. Бонуси не нараховуються при покупці поповнення рахунку мобільних операторів.
 6. Для перевірки особистого рахунку (нарахованих бонусів) учасник програми «Твій рахунок» може отримати інформацію зателефонувавши на гарячу лінію 0800507111 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів та всіх мобільних операторів України) або в «Особистому кабінеті» зареєструвавшись на сайті ttt.ua.
 7. Інформацію про умови програми можна отримати у продавців на торгових точках, на сайті ttt.ua, а також через канали комунікації Програми.
 8. Основним ідентифікатором Учасника Програми в інформаційній системі Організатора є віртуальна карта по номеру мобільного телефону Учасника у форматі українського GSM-оператора (карта по НМТ).
 9. Віртуальні карти по номеру мобільного телефону «Твій рахунок» обслуговуються в торгових точках, що беруть участь в програмі. Перелік торгових точок може змінюватися.
 10. Програма розрахована виключно для особистого користування фізичними особами. Бонуси Програми не можна передавати, продавати, отримати компенсацію і т.п.
 11. Датою початку участі в Програмі є дата активації карти по номеру мобільного телефону в інформаційній системі Організатора, Учасником Програми, і надання заповненої анкети учасника відповідальній особі Організатора згідно цих Правил. У разі успішної реєстрації в інформаційній системі Учаснику має прийти SMS від ttt.ua: «Вітаємо! Вам підключена програма «Твій рахунок» ».
 12. Віртуальна Карта по номеру мобільного телефону «Твій рахунок», в якості ідентифікатора учасника в системі, дійсна протягом терміну дії Програми.
 13. У разі зміни номера мобільного телефону, Учаснику необхідно звернутися до Організатора Програми на торговельну точку з відповідним зверненням. Необхідно заповнити нову анкету, при цьому вказавши колишній і новий номер мобільного телефону. При цьому Учаснику в інформаційній системі деактивує карта по колишньому номеру мобільного телефону і активується карта під новим номером мобільного телефону з відповідним збереженням стану рахунку.
 14. Організатор має право призупинити програму, скасувати або змінити умови Програми в будь-який час. У разі закриття Програми все Бонуси, набрані учасником, можуть бути використані протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту розміщення відповідного оголошення на сайті про закриття програми. Організатор програми зобов'язаний проінформувати учасників через засоби комунікації.
 15. Інформація, залишена Учасником в Анкеті (ПІБ, дата народження, номер мобільного телефону, e-mail, поштова адреса і т.п.), є його персональними даними. Персональні дані Учасника є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Організатором відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», іншими нормативно-правовими актами України.
 16. Організатор зобов'язується своєчасно інформувати Учасника про його можливості та винагороди, проте не несе відповідальності за неотримання повідомлення, якщо це сталося з незалежних від Організатора обставин.
 17. Учасник надає Організатору право направляти йому будь-яку інформацію комерційного і / або інформаційного характеру про Програму або Партнерів Програми та про інші пропозиції для споживачів по електронній пошті, телефону і / або SMS.
 18. Перед проведенням транзакції Учасник повинен проінформувати працівника Організатора, що покупка буде здійснюватися в рамках Програми і назвати свій номер мобільного телефону. Нарахування бонусів відбувається в інформаційній системі Організатора на рахунок Учасника. Співробітник не несе відповідальності за те, що Транзакція була здійснена, в тому випадку якщо учасник не повідомив, що дана покупка здійснюється в рамках Програми.
 19. Спеціальні бонуси можуть нараховуватися Організатором при будь-яких рекламних кампаній, спеціальних акцій і пропозицій від Програми. Спеціальні бонуси мають обмежений термін дії, який відповідає термінам проведення акції. Після закінчення дії акції дані бонуси анулюються з рахунку Учасника і не можуть бути ним використані.
 20. У разі повернення придбаного раніше товару нараховані за покупку Бонуси анулюються. У разі обміну товару бонуси, нараховані по товару, який повертається, анулюються і нараховуються бонуси по товару, який купується. Повернення і обмін товару, придбаного Учасником, здійснюється в рамках норм, встановлених Законом України «Про захист прав споживачів».
 21. Організатор залишає за собою право змінювати умови (схеми) нарахування бонусів.
 22. Бонуси активуються (стають доступними для використання) по закінченню 15 днів з дати здійснення покупки. Термін дії бонусів 180 днів з моменту активації.
 23. Учасник має право використовувати Бонуси, які є на його рахунку, як знижку при покупці будь-яких товарів в торгових точках (крім обмежень на придбання товарів, встановлених Організатором).
 24. Транзакція списання бонусів (при наявності наявних активованих бонусів на рахунку) можлива тільки для учасників з використанням віртуальної карти по номеру мобільного телефону.
 25. Бонуси можна використовувати як знижку вартості товару, але не більше 50% від суми чека.
 26. Бонуси не є і не можуть бути засобом платежу, будь-яким видом валюти чи цінного паперу.
 27. Нараховані бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і видані Учаснику готівковими коштами.
 28. Організатор має право в односторонньому порядку вносити зміни в дані Правила.
 29. Учасник вважається повідомлений про призупинення або припинення дії Програми, а також про зміну Правил Програми, якщо такі зміни були розміщені на Сайті Програми та / або в торгових точках і / або направлено Учаснику на зазначені в Анкеті адресу електронної пошти або номер мобільного телефону. Якщо від учасника не надійшла відмова від участі, то вважається що він прийняв зміни. Обов'язок стежити за змінами покладається на учасника.
Huawei+P+Smart+Plus