Від Instagram-хлопця - до Instagram-чоловіка за допомогою Engagement Phone Case

Герой цієї статті, це неймовірний аксесуар для смартфонаякий покликаний зробити щасливою багатьох дівчат. Крім свого безпосереднього призначення незвичайний гаджет показує як же сильно еволюціонувала наша з вами соціальне життя за невеликий відрізок часу.

Цікавий ношений гаджет пропонує до попереднім замовленням компанія RokShok, і ті хто замовлять пристосування зможуть отримати його в своє розпорядження вже після першого червня 2018 року. Все вище зазначені дані дуже важливі, тому що пристрій адресовано саме молодим людям, які збираються зробити пропозицію своїм обраницям в недалекому майбутньому, а такий крок вимагає серйозного планування. Неймовірний аксесуар випускається в форматі чохла для смартфона з вбудованим акумулятором, але на ділі виконує куди більш важливу роль.

Безліч чоловіків по всьому світу влаштовують найромантичніші пропозиції руки і серця, і саме для посилення приємного ефекту несподіванки було придумано пристрій Engagement Phone Case (заручним чохол для смартфона). Ідея проста, і геніальна в той же час: всередині чохла розташована порожнина з механізмом, який піднімає кільце в момент розкриття футляра.

Крім того, що слідом за пропозицією, кільце на очах обраниці з'являється найнесподіванішим чином, завдяки продуманій конструкції, гаджет дозволяє зняти її реакцію на основну камеру смартфона і викласти в мережу, або навіть зробити це в режимі онлайн-трансляції, наприклад, у соціальній мережі Facebook.

Запис або трансляція буде містити не тільки зображення з реакцією одержувача прикраси, але і саме прикраса в кадрі, так що друзі зможуть стати свідками неординарної події, і без зайвих питань зрозуміти що ж саме відбувається у них на очах.

Читайте також: Мій рюкзак - моя фортеця

Як працює Engagement Phone Case від RokShok дивіться на відео:

 

 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube: https://goo.gl/ZFNXKV
Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua
Twitter: https://twitter.com/ttt_ua
Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua/

Huawei