Чи стануть акумулятори тримати заряд довше і заряджатися менше?

У мережі стала доступна інформація про те, що один з найбільших виробників і розробників ринку електроніки, компанія Samsung, озвучила результати успішних досліджень в області розробки нового високоефективного виду джерела живлень з використань графена.

На поточний момент саме Samsung володіє найбільшою кількістю запатентованих технологій щодо застосування графена, і ось стає відомо, що у компанії є реальні успіхи в знаходженні способу застосування матеріалу, шляхом формування кульок за допомогою діоксиду кремнію (SiO2).

Співробітники інституту передових технологій Samsung і національного Сеульського університету хімічної та біологічної інженерії оприлюднили спільний звіт про результати своєї роботи. На даний момент технологія з якою працюють дослідники названа "графеновими кулями". Тестування розробки для використання в акумуляторах показало приріст ємності і зменшення тривалості процесу зарядки, зі збереженням прийнятної температури матеріалу. Розробники розраховують, що батарея випущена за даною технологією може дозволити скоротити процес підзарядки пристроїв до 12 хвилин, збільшити енергоємність акумуляторів до 45%. Ну і напевно найголовніше те, що вчені вважають свою розробку застосовної в масовому виробництві.

Складно сказати, чи варто чекати революції в світі мобільних пристроїв, чи стануть наші смартфони, планшети, ноутбуки і навіть електротранспорт більш незалежними, але відомо, що вже подані дві заявки на патентування технології в патентні відомства США і Південної Кореї.

Публікація створена за матеріалами ресурсів pocketnow.com і gadgets.ndtv.com

Huawei+P+Smart+Plus