Смартфони Honor приходять в Україну

Смартфони бренду Honor стають доступні для покупки в Україні. Відмінною особливістю смартфонів виробника є яскравий зовнішній вигляд, висока продуктивність і орієнтованість на широке коло активних користувачів сучасних мобільних технологій.

Продукція бренду вже знайома українському споживачеві, адже кілька років тому на прилавках побували певні моделі, які були тепло зустрінуті користувачами. Тепер компанія рада представити покупцям актуальну лінійку смартфонів на чолі з флагманської моделлю, блискучим в усіх сенсах пристроєм, -Honor V9.

Honor це family-бренд компанії Huawei Group, яка змогла отримати своє місце в трійці кращих світових виробників смартфонів. Бренд Honor зародився в 2013 році. В основу його ідеології ліг принцип створення і поширення сучасних технологій серед просунутих користувачів, які зможуть за допомогою продукції компанії максимально розкритися в творчості, і оцінять унікальні переваги користувацького досвіду продуктів виробника.

Найбільш продуктивною і привертає увагу моделлю є старший в лінійці смартфон - Honor V9. Компанії вдалося реалізувати справжній флагманський потенціал, сяючий зовнішній вигляд і неабиякі фото-відео характеристики в рамках доступною вартості смартфона. За свій оригінальний зовнішній вигляд смартфон вже був прозваний Lightcatcher (уловлювач світла). Такий нікнейм апарат отримав завдяки використанню у виробництві тильній панелі закругленого по краях 3D-скла, c 15-шаровим оптичним покриттям, обробленого за допомогою фотогравіруванні. Центральним перевагою технічного оснащення смартфона стала камера з двома об'єктивами, яка відмінно справляється зі знімками в умовах браку світла, і отримала можливість дворазового гібридного наближення. Користувачі оцінять високу продуктивність смартфона під управлінням процесора Kirin 960, висока якість дисплея, і акумулятор з високою місткістю і функцією швидкої підзарядки.

Крім флагманської, ринок побачить ще три моделі виробника - Honor 6A, Honor 6C Pro, Honor 7Х. Кожне з пристроїв має привабливий набором з продуктивної апаратної складової, гідного фото-відео потенціалу та практичних матеріалів виготовлення, реалізованих в стильному корпусі. Відмітна особливість моделей бренду - найбільш зважене співвідношення функціональності і вартості пристроїв, в чому кожен може переконатися, пройшовши по посиланнях нижче:

Смартфон Honor 9 4/64GB - https://www.ttt.ua/ua/shop/product/mobilnyi-telefon-honor-9-gracier-gray

Смартфон Honor 6A - https://www.ttt.ua/ua/shop/product/mobilnyi-telefon-honor-6a-gray

Смартфон Honor 6C Pro - https://www.ttt.ua/ua/shop/product/mobilnyi-telefon-honor-6c-pro-gold

Смартфон Honor 7X - https://www.ttt.ua/ua/shop/product/mobilnyi-telefon-honor-7x-blue

Huawei