Старт продажів Moto X4 в Україні

Компанія Motorola випускає в продаж на українському ринку смартфон Moto X4. Смартфон отримав кілька примітних особливостей, які допоможуть йому виділитися на тлі конкуруючих пропозицій.

Фронтальна сторона Moto X4 може не видати його унікальність, адже смартфон, як і більшість актуальних пристроїв компанії зберігає спадкоємність в дизайні з іншими пристроями виробника. Якщо ж поглянути на пристрій з тильного боку - то девайс дійсно здатний здивувати, адже для виготовлення корпусу використано 3D скло Gorilla Glass, яке здатне змінювати свій відтінок разом з тим, як змінюється навколишнє освітлення.

Інша незвичайна особливість - це острівець основної камери з двома модулями на 12 МП і 8 МП, він виконаний в стилістиці, що імітує циферблат механічного годинника. Незвичайна знахідка дизайну припаде до смаку багатьом, а смартфон при першому знайомстві запам'ятовується і звертає на себе увагу.

Moto X4 - це не тільки модель з витонченими в зовнішньому вигляді, але і практичний пристрій, про що свідчить захищеність від вологи і пилу сертифікована за стандартом IP68. Смартфон традиційно для актуальних пристроїв компанії пропонує чимало фірмових рішень Motorola - це підтримка фірмової швидкої зарядки TurboPower, функцію розпізнавання візиток Landmark Detection, технологію використання сканера для ідентифікації користувача при входах в акаунти інтернет - Moto Key і багато іншого.

Чимало уваги приділено якісної реалізації функцій зйомки. За допомогою основної подвійний камери можна робити портретні знімки з розмиванням бекграунду і зумувати кадри, без втрати деталізації. Фронтальний модуль камери обладнаний додатковою світлодіодним підсвічуванням, що допоможе фіксувати вдалі моменти в умовах відсутності яскравого навколишнього освітлення.

Смартфони компанії відомі серед користувачів високим рівнем оптимізації програмного забезпечення, завдяки чому вони мають високу продуктивність. Новий Moto X4 випускається встановленим Android 8.0 Oreo, а в якості процесора використовує рішення від Qualcomm - Snapdragon 630 (вісім ядер + графіка Adreno 508). Оперативна пам'ять становить 3 Гб, а вбудований накопичувач - це 32 Гб, крім того існує можливість збільшення обсягу сховища за допомогою карт пам'яті MicroSD.

Бездротові інтерфейси пристрої включають новітній модуль Bluetooth 5.0 і засіб для обміну даними з близької відстані – NFC. Таким чином власники смартфонів зможуть повною мірою скористатися перевагами запущеної в Україні не так давно платіжної системи Android Pay.

Смартфон вже доступний до покупки в мережі TTT.UA

Дізнатися повний список характеристик і купити смартфон Motorola MOTO X4 (XT1900-7) Black можна за посиланням - https://www.ttt.ua/ua/shop/product/mobilnyi-telefon-motorola-moto-x4-xt1900-7-black

Huawei+P+Smart+Plus