Sony Xperia Z2

Xperia Z2 зробить будь-який момент незабутнім
Sony представила свій новий Xperia Z2. Завдяки камері з роздільною здатністю 20,7 МП і матриці, яка на 30% більші будь використовуються в звичайних телефонах. Дозволяє робити якісні фотографії, які вражають уяву.


Відео в чотири рази чіткіше, ніж Full HD
Sony Xperia Z2 підтримує запис відео у форматі 4K. Відео зняте на цей смартфон забезпечує безпрецедентну чіткість картинки.Тільки високоякісне звучання
Завдяки стереонавушниками MDR-NC31EM з комплекту, ніщо не завадить Вам насолоджуватися улюбленою музикою.Кінотеатр у вашій кишені.
Дисплей має діагональ 5,2-дюймовому і підтримку Full HD. Завдяки технології Live Colour ви поринете в те, що відбувається на дисплеї з головою.


Завжди готовий до несподіванок
Ви можете не боятися, що ваш улюблений смартфон намокне, так як він має клас захисту IP55/IP58, що запобігає потраплянню вологи та пилу всередину пристрою.
* За умови, що всі порти і кришки закриті. Витримує занурення у прісну воду на глибину до 1,5 м протягом 30 хвилин.


Настільки швидкий, що вам буде важко за ним гнатися
Sony Xperia Z2 обладнаний 4-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 801 з тактовою частотою 2.3 ГГц. Незважаючи на свою міць, смартфон економно витрачає заряд акумулятора і може довгий час працювати без підзарядки.


Додатки на будь-який смак
За допомогою програми Timeshift Відео можна знімати в уповільненому режимі, а з Расфокусировкой Фону— розмити фон, надавши фотографії особливий шарм. І це далеко не все! Для Xperia Z2 доступно безліч інноваційних програм, які допоможуть розкрити весь потенціал вбудованої камери.

Huawei