Вперше у світі презентована унікальна техно-сукня на відкритті магазину TTT.ua

23 грудня 2017, Київ. На відкритті нового магазину електроніки ttt.ua презентували першу у світі сукню із вбудованими 40 екранами та інкрустовану елементами, надрукованими на 3D-принтері. Компанія запрошує до співпраці українських розробників інновацій.

В рамках відкриття нового магазину мережа «Територія Твоєї Техніки» (TTT.ua) оголосила про намір підтримати талановитих людей України і запросила до співпраці українських дизайнерів, винахідників, розробників унікальних продуктів, які бажають монетизувати свої рішення на платформі «Території Твоєї Техніки» (ТТТ.ua). При цьому формат співпраці не є жорстко заданим - він буде обговорюватися в кожному конкретному випадку з метою підібрати оптимальні умови. Компанія ТТТ відкрита до діалогу і готова надавати торгові площі своїх роздрібних точок, а також інтернет-магазин для презентацій та продажу таких пристроїв.

Як приклади можливих варіантів були презентовані деякі з тих унікальних рішень, які ТТТ готова демонструвати українцям і представляти для продажу кінцевим споживачам.

>

Так відвідувачам відкриття презентували першу у світі унікальну високотехнологічну футуристичну сукню, створену українськими розробниками. Каркас сукні був надрукований на 3D-принтері, а потім оснащений 40 екранами розміром зі звичний екран смартфона. За допомогою спеціального програмного забезпечення кожен з цих екранів здатний незалежно від інших відтворювати окреме зображення, служити частиною зіставної картинки або ж ставати фрагментом єдиної відеопанелі. Загальна висота цієї панелі становить трохи більше ніж метр і вона здатна відображати відео в рідкісній на сьогодні надвисокій роздільній здатності 6К. Завдяки вбудованим у наряд акумуляторам, екрани здатні відтворювати картинку протягом декількох годин. Загальна вага конструкції з екранами та акумуляторами становить 9 кілограмів. Як заявляє творець сукні, Сергій Лукашенко, це відповідає вазі зимового вбрання дівчини в дублянці, чоботях і теплих речах. Сукню розробляли силами виключно українських фахівців. Каркас проектували єдиною деталлю, а потім друкували частинами і скріплювали докупи.

Цю футуристичну конструкцію в день відкриття нового магазину ТТТ.ua використали для розіграшу призів - на екрани сукні у довільному порядку виводилися QR-коди, під якими були зашифровані повідомлення про виграші. Гості заходу могли зчитувати їх за допомогою своїх смартфонів. Ті, кому пощастило, відразу ж обмінювали свої виграші для здійснення покупок в магазині.

У найближчому майбутньому унікальна сукня, створена українцями, вирушить до Європи, а потім буде представлена в одній з близькосхідних країн.

«Територія Твоєї Техніки» вдихнула нові можливості у саму унікальну сукню та забезпечила приємні подарунки вдячній публіці, що отримала масу призів за допомогою даної технології.

Крім того, у прикасову зону магазину гармонійно вписалася технологічна графіті-робота українського художника Андрія Мазова.

Ще один приклад інноваційного продукту, який, до того ж, вже зараз можна придбати в магазинах «Територія твоєї техніки» - це високотехнологічна зимова шапка французького бренду Archos з вбудованою Bluethooth-гарнітурою. З її допомогою можна прослуховувати музику і розмовляти по телефону, не знімаючи головного убору, що дуже зручно в холодну пору року.

За словами директора з маркетингу компанії ТТТ, Юлії Беседіної, співпраця компанії з українськими технологічними стартапами на показаних під час відкриття прикладах не закінчиться. «Ми готові надати свої торгові потужності, як у роздрібній мережі «Території Твоєї Техніки», так і в онлайн-магазині TTT.ua для реалізації подібних розробок, здійснених в Україні. Ми не оголошуємо відбіркових турів і складних конкурсних систем. Для зв'язку з нами досить описати свій продукт максимально докладно, вказати зручний спосіб співпраці і відправити цей опис нам на сайт TTT.ua або в соціальні спільноти Facebook, Instagram або безпосередньо мені. Зворотний зв'язок надамо всім без винятку», - говорить Беседіна. При цьому часових рамок для запуску співпраці немає - автори інновацій можуть звертатися до компанії в будь-який момент. Кожна така заявка буде розглянута в індивідуальному порядку, а найцікавіші та найбільш перспективні потім будуть представлені в торгових залах мережі «Територія твоєї техніки».

Магазини «Території Твоєї Техніки» наповнені широким асортиментом електронних гаджетів - смартфонами, телефонами, планшетами, ноутбуками, смарт-годинниками, фітнес-браслетами, портативними акустичними системами, різноманітними аксесуарами та іншим. Також в мережі представлений асортимент телевізорів та інших пристроїв. Відвідувачі відкриття могли у VR-зоні скористатися шоломом віртуальної реальності та за допомогою спеціальних маніпуляторів пограти в ігри. Найбільше ця зона сподобалася дітям, які тут стріляли з лука, полювали на зомбі або каталися на нескінченних американських гірках. Крім того, в залі магазину було встановлено атракціон hair-up. Кожен охочий міг відчути на собі силу статичної електрики, перетворивши свою голову на своєрідну «техно-кульбабу» за допомогою генератора Ван де Граафа.

Новий магазин мережі TTT.ua ви можете знайти за адресою вулиця Берковецька, 6Д.

Преса про нас:

На відкритті магазину мережі ttt.ua показали плаття з вбудованими дисплеями від українських розробників
У Києві показали унікальне надруковане на 3D-принтері сукню з 40 екранами

Територія Твоєї Техніки презентувала перший у світі техноплаття
Магазин електроніки ttt.ua презентував першу в світі техно-плаття
Компанія "Територія твоєї техніки" запрошує до співпраці українських розробників інновацій
WOW! Презентація плаття з вбудованими 40 екранами. Відкриття нового магазину електроніки ttt.ua

Huawei+P+Smart+Plus