Відкриття магазину в Рівному

У нас кипить робота! Один за одним ми відкриваємо магазини Samsung і наша географія - вся Україна! Слідом за Черніговом ми взялися завойовувати любов жителів міста Рівне. 8 жовтня для рівнян компанія Територія Твоєї Техніки провела свято на честь офіційного відкриття фірмового магазину Samsung за адресою вулиця Соборна 156.

В цей день ми організували розіграш серед наших клієнтів-учасників акції, і своїх нових власників знайшли смартфони Galaxy S6 edge, Galaxy S6 і планшет Galaxy Tab A. Наші вітання переможцям! Всі гості отримали приємні солодкі подарунки та масу позитивних емоцій.

У монобрендовом магазині Samsung представлена вся продуктова лінійка смартфонів, планшетів, серія ТБ і величезний вибір аксесуарів. Торговий зал оформлений у форматі «відкрита викладка», завдяки чому клієнти можуть особисто ознайомитися з новітніми досягненнями в розробках нових функціональних можливостей від компанії Samsung.

У той же час наш кваліфікований персонал завжди готовий допомогти кожному відвідувачу зробити оптимальний вибір, виходячи з індивідуальних побажань і запитів.

Основна відмінність монобрендового магазину Samsung від звичайних точок продажів – найвищий рівень обслуговування і виняткова турбота про комфорт відвідувачів. Крім того, новинки компанії Samsung в першу чергу поставлятися саме в брендові магазини.

Постійно діють акційні пропозиції та знижки.

Huawei+P+Smart+Plus