HTC Desire 700

Апаратна платформа
HTC Desire 700 побудований на базі 4-ядерного процесора, китайського виробника Spreadtrum сімейства Shark з тактовою частою 1.2 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті становить 1 ГБ, а постійної пам'яті 8 ГБ.


Вражаючий звук
Фронтальні динаміки HTC Desire 700 направляють звук прямо на Вас, демонструючи унікальну для смартфона гучність. Завдяки додатковим підсилювачів, система HTC «BoomSound» забезпечує якісне відтворення і глибокого насиченого звуку — більш чистого і насиченого, ніж зазвичай очікують від смартфона.

Камери
У смартфоні встановлено дві камери: основна з роздільною здатністю 8 Мп і фронтальна 2 Мп. Основній камері дістався BSI-сенсор, об'єктив з діафрагмою f/2.0 і фокусною відстанню 28 мм За обробку даних відповідає процесор ImageChip.
За допомогою режиму HTC Zoe Ви можете створювати 30 секундні відео ролики з відзнятих за день фотографій.


Дисплей
Desire 700 оснащений 5-дюймовим екраном з роздільною здатністю 540х960 пікселів (220 ppi). Ваші відео і веб-сторінки будуть виглядати приголомшливо.


2 СІМ-карти, 2 радіомодуля
Телефон має два активних радіомодуля, що дозволяє приймати другий виклик з іншої мережі під час вже початої розмови. Також можна здійснювати дзвінки, писати повідомлення за допомогою однієї SIM-карти, одночасно використовуючи іншу — перемикання карток не потрібно.

Huawei+P+Smart+Plus