Lenovo VIBE Z

Процесор
Смартфон Lenovo VIBE Z побудований на базі 4-ядерного процесора Qualcomm® Snapdragon 800 з тактовою частотою 2.2 ГГц, достатній для будь-якої програми, відео, 3D-ігри.


Дві камери високої роздільної здатності
VIBE Z обладнаний двома камерами: фронтальна камера 5 Мпікс з ширококутними лінзами ( 84°) дозволяє здійснювати відеодзвінки. Задня камера 13 Мпікс з сенсором BSI допоможе робити відмінні знімки навіть в умовах низького освітлення, а також знімати відео високої роздільної здатності (1080р).


Дисплей
Смартфон VIBE Z має 5,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD (1920x1080), що дозволяє насолоджуватися виключно високою якістю і чіткістю зображення в іграх і при перегляді відео. Дисплей виготовлений за технологією IPS, що забезпечує широкі (майже 180 градусів) кути огляду.

Технологія Lenovo Smart UI
Інтелектуальний інтерфейс Lenovo спрощує управління смартфоном однією рукою. Натисніть на кнопку підвищення гучності, щоб активувати смартфон, і відповідайте на дзвінок, просто піднісши VIBE Z до вуха. Інтелектуальний інтерфейс дозволяє розподілити програми по папках простим перетягуванням.

Фірмовий чохол
Ще однією особливістю новинки можна вважати фірмові фліп-чохли. Вони, звичайно, далеко не оригінальні, наприклад, схоже рішення є у Samsung, але Lenovo пішли далі. Чохли відрізняються спеціальної сенсорної областю, яка допоможе швидко відхилити або прийняти виклик.


Зручний і легкий
В VIBE Z вийшов дуже тонкий – всього 7,9 мм За автономність відповідає акумулятор ємністю 3050 маг. Lenovo Vibe Z отримав фірмову прошивку Vibe ROM на базі ОС Android 4.3.

Huawei+P+Smart+Plus