3D-РЕАЛЬНІСТЬ НА АСФАЛЬТІ

3D-РЕАЛЬНІСТЬ НА АСФАЛЬТІ

У цей день тандем техніки і мистецтва подарував жителям міста Буча незабутню атмосферу свята, наповнену яскравими фарбами KOMPOZIT, креативною уявою художника Андрія Мазова і захоплюючими активностями від компанії «Територія твоєї техніки».

За технічної підтримки компанії «Територія твоєї техніки» спільний арт-проект з молодим талановитим українським художником Андрієм Мазовим став першим подібним проектом, реалізованим в місті.

16 вересня в Бучацькому міському парку відбулося яскраве урочисте відкриття та презентація ексклюзивного 3D арт-об'єкту.

В цей час і в цьому місці все надихало і мотивувало. Відкриття 3D арт-об'єкту, який без сумнівів стане одним з найпопулярніших місць зустрічей Бучі, супроводжувалося сучасним музичним оформленням, а поблизу презентованого 3D-малюнку, компанією «Територія твоєї техніки» була організована фото-зона. Крім яскравих фото, жителі міста мали можливість поринути в світ віртуальної реальності, скориставшись VR-окулярами, наданими технічним партнером заходу, пограти в одну з найпопулярніших настільних ігор в світі і взяти участь у розіграші LG Q6.

Не дивлячись на те що, в цей день вся Буча святкувала свій День народження, найсвятковіша атмосфера і неймовірно позитивні емоції сконцентрувалися саме в Бучанському міському парку. Все це стало можливим завдяки колаборації, здавалося б, двох різних понять - «техніки» і «мистецтва».

Безцінний досвід співпраці ТМ Композит, художника Андрія Мазова, компанії «Територія твоєї техніки» та інших причетних до цього дійства осіб, показав, що техніка і мистецтво живуть на одній території, а люди, такі як ми, дають їм можливість жити і процвітати!

Як це було: 

Всіх, хто зробив фото з 3D арт-об'єктом беруть участь в розіграші смартфона #LG Q6 від компанії Територія Твоєї Техніки ttt.ua, стежте за анонсом розіграшу на офіційній сторінці https://www.facebook.com/www.ttt.ua/

Huawei+P+Smart+Plus