Компанія "Територія твоєї техніки" запрошує до співпраці українських розробників інновацій

У суботу, 23 грудня, в Києві відкрився новий магазин мережі "Територія твоєї техніки" (ttt.ua). У рамках відкриття гостям показали унікальну розробку - перше в світі надруковане на 3D-принтері сукню з 40 працюючими екранами. З цього проекту компанія відкриває співпраця з українськими стартаперами і запрошує розробників монетизувати інновації на своїх майданчиках.

В рамках співпраці "Територія твоєї техніки" буде забезпечувати кожному проекту індивідуальний підхід без жорстких рамок і умов. Натомість автори інновацій зможуть скористатися наявною у ttt.ua платформою - мережею торгівельних точок та інтернет-магазином.

Одним з перших таких спільних проектів стало представлене на відкритті унікальне плаття. Його створила команда фахівців, якою керував Сергій Лукашенко. За його словами, каркас наряду проектували однією деталлю, потім його надрукували на 3D-принтері по частинах і скріпили воєдино. Завершила дизайн сукні більш ніж метрова відеопанель, що складається з 40 екранів, за розмірами порівнянних зі смартфоном. За допомогою спеціального програмного забезпечення кожний з цих екранів здатен незалежно від інших відтворювати окреме зображення, служити складовою частиною картинки або ж ставати фрагментом єдиної панелі. Всі разом вони здатні відтворювати відео з рідкісним на сьогодні надвисоким дозволом 6К. Заряджання вбудованих акумуляторів при цьому вистачає на кілька годин безперервної роботи.

Відвідувачі відкриття часто цікавилися, скільки важить такий наряд? За словами Сергія Лукашенко, загальна вага конструкції становить 9 кг. Це приблизно можна порівняти з повним зимовим комплектом жіночого одягу - теплими речами, чобітьми і дублянкою. Унікальне творіння, у створенні якого брали участь виключно українські фахівці, найближчим часом відправиться для демонстрації в Європу і в одну з країн Близького Сходу.

У Києві ж унікальний наряд подарував гостям відкриття магазину "Територія твоєї техніки" яскраві емоції, тому що з його допомогою проводився незвичайний розіграш призів. На екранах сукні у випадковому порядку з'являлися QR-коди, під якими були зашифровані повідомлення про виграші. Кожен бажаючий міг взяти участь у полюванні на ці коди, відсканувати їх за допомогою свого смартфона і виграти знижку на покупки в мережі ttt.ua.

Ще один незвичайний предмет одягу, який можна придбати в "Території твоєї техніки" - це високотехнологічна шапка французького бренду Archos. Всередині звичайного з видом головного убору вбудована Bluethooth-гарнітура, яку можна підключити до смартфону і слухати з її допомогою музику або здійснювати дзвінки.

Але і це ще не всі особливості магазину. Спеціально для нової торгової точки ttt.ua український художник Андрій Мазів створив спеціальне технологічне графіті. Знаходиться воно на стіні в прикасовій зоні і приковує погляди відвідувачів.

Як пообіцяла директор з маркетингу ttt.ua Юлія Беседіна, з поданих прикладів співпраці компанії з українськими стартапами тільки починається. "Ми готові надати свій майданчик як у роздробі "Території Твоєї Техніки", так і в онлайн-магазині TTT.ua для реалізації подібних розробок, зроблених в Україні. Ми не оголошуємо відбіркові тури і складні конкурсні системи. Для зв'язку з нами досить описати свій продукт максимально детально вказати зручний спосіб співпраці та надіслати опис нас на сайт TTT.ua або соціальні спільноти Facebook, Instagram або безпосередньо мені. Зворотний зв'язок надамо всім без винятку", - каже Бесєдіна. За її словами, автори інновацій можуть звертатися в компанію з описом свого проекту в будь-який момент. Кожних з них буде розглянуто окремо, а краще з'являться в торгових залах мережі "Територія твоєї техніки".

Крім того, в день відкриття нового магазину ttt.ua гостей розважали цікавими активностями. Наприклад, дітям найбільше сподобалася VR-зона, де можна було скористатися шоломом віртуальної реальності та за допомогою спеціальних маніпуляторів пограти в ігри. Також в торговому залі був встановлений генератор Ван де Граафа, з допомогою статичної електрики від нього можна було перетворити свою зачіску в "техно-кульбаба".

Відзначимо, що в магазинах "Територія твоєї техніки представлений широкий вибір електронних гаджетів - смартфонів, телефонів, планшетів, ноутбуків, смарт-годин, фітнес-браслетів, портативних акустичних систем, різноманітних аксесуарів та іншого. Також в мережі представлений асортимент телевізорів і інших пристроїв.

Новий магазин мережі TTT.ua ви можете знайти за адресою вулиця Берковецкая 6Д.

Про компанію ТТТ

Територія Твоєї Техніки (ttt.ua) - один з лідерів в оптових продажах гаджетів і аксесуарів в Україні. Компанія створена в 2000 році. Сьогодні ТТТ активно розвиває роздрібний напрямок бізнесу, об'єднуючи понад 140 магазинів в обласних і районних центрах України, понад 750 співробітників і більше 100 брендів.

Website: www.ttt.ua

Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua/

YouTube: https://www.youtube.com/c/TTTUAonline

Стаття взята з сайту: http://biz.liga.net
Huawei+P+Smart+Plus