WOW! Презентація плаття з вбудованими 40 екранами. Відкриття нового магазину електроніки ttt.ua

Такого Україна ще не бачила – вперше презентували плаття з вбудованими 40 екранами, інкрустоване елементами, віддрукованими на 3D-принтері. Пощастило побачити таке незвичайне техно - фешн-творіння всім відвідувачам відкриття нового магазину електроніки ttt.ua у ТРЦ Lavina Mall. І як виявилося, це тільки початок — компанія запрошує до співпраці українських розробників інновацій, але про це далі.

У рамках відкриття свого нового магазину мережі «Територія Твоєї Техніки» (TTT.ua) оголосила про намір підтримати талановитих людей України і запросила до співпраці українських дизайнерів, розробників, творців унікальних продуктів, які бажають монетизувати свої рішення на платформі «Території Твоєї Техніки». При цьому формат співпраці не є жорстко заданими – він буде обговорюватися в кожному конкретному випадку з метою підібрати оптимальні умови. Компанія ТТТ відкрита до діалогу і готова надавати торгові площі своїх роздрібних точок, а також інтернет-магазин для презентацій і продажу таких пристроїв.

В якості прикладів можливих варіантів були презентовані деякі з тих унікальних рішень, які ТТТ готова демонструвати українцям і представляти для продажу кінцевим споживачам.

Так відвідувачам відкриття презентували перше в світі унікальне високотехнологічне футуристичне плаття, створене українськими розробниками. Каркас сукні був надрукований на 3D-принтері, а потім оснащений 40 екранами розміром з звичний екран смартфона. За допомогою спеціального програмного забезпечення кожний з цих екранів здатен незалежно від інших відтворювати окреме зображення, служити складовою частиною картинки або ж ставати фрагментом єдиної відеопанелі. Загальна висота цієї панелі становить трохи більше метра, і вона здатна відображати відео в рідкісному на сьогодні надвисокому дозволі 6К. Завдяки вбудованим в наряд акумуляторам, екрани здатні відтворювати картинку протягом кількох годин. Загальна вага конструкції з екранами та акумуляторами становить 9 кілограмів. За заявою творця сукні Сергія Лукашенко, це відповідає вазі зимового вбрання дівчини в дублянці, чоботях і теплих речах. Сукню розробляли виключно силами українських фахівців. Несучий каркас проектували єдиною деталлю, а потім друкували по частинах і скріплювали воєдино.

Цю футуристичну конструкцію у день відкриття нового магазину ТТТ.иа використовували для розіграшу призів – на екрани сукні у випадковому порядку виводилися QR-коди, під якими були зашифровані повідомлення про виграші. Гості відкриття могли зчитувати їх з допомогою своїх смартфонів. Ті, кому пощастило, відразу ж обмінювали свої виграші для здійснення покупок в магазині.

У найближчому майбутньому унікальне плаття, створене українцями, відправиться в Європу, а потім буде представлено в однієї з близькосхідних країн.

«Територія Твоєї Техніки» вдихнула нові можливості в саме унікальне плаття і забезпечила приємні подарунки вдячній публіці, що отримала багато призів за допомогою даної технології.

Крім того, в прикасовій зони магазину гармонійно вписалася технологічна графіті-робота українського художника Андрія Мазова.

Ще один приклад інноваційного продукту, який, до того ж, вже зараз можна придбати в магазинах «Територія твоєї техніки» – це високотехнологічна зимова шапка французького бренду Archos з вбудованим Bluetooth-гарнітурою. З її допомогою можна прослуховувати музику та розмовляти по телефону, не знімаючи головного убору, що дуже зручно в холодну пору року.

За словами директора з маркетингу компанії ТТТ Юлії Беседіної, співпраця компанії з українськими технологічними стартапами на показаних під час відкриття прикладах не закінчиться. «Ми готові надати свій майданчик як у роздробі «Території Твоєї Техніки», так і в онлайн-магазині TTT.ua для реалізації подібних розробок, зроблених в Україні. Ми не оголошуємо відбіркові тури і складні конкурсні системи. Для зв'язку з нами досить описати свій продукт максимально детально вказати зручний спосіб співпраці та надіслати опис нас на сайт TTT.ua або соціальні спільноти Facebook, Instagram або безпосередньо мені. Зворотний зв'язок надамо всім без винятку», – каже Беседіна. При цьому часових рамок для запуску співпраці немає – автори інновацій можуть звертатися до компанії у будь-який момент. Кожна така заявка буде розглянута в індивідуальному порядку, а самі цікаві і перспективні потім будуть представлені у торгових залах мережі «Територія Твоєї Техніки».

Магазини «Території Твоєї Техніки» наповнені широким асортиментом електронних гаджетів – смартфонами, телефонами, планшетами, ноутбуками, смарт-годинами, фітнес-браслетами, портативними акустичними системами, різноманітними аксесуарами та іншим. Також в мережі представлений асортимент телевізорів і інших пристроїв. Відвідувачі відкриття могли VR-зоні скористатися шоломом віртуальної реальності та за допомогою спеціальних маніпуляторів пограти в ігри. Найбільше ця зона сподобалася дітям, які тут стріляли з лука, полювали на зомбі або каталися на нескінченних американських гірках. Крім того, в залі магазину був встановлений атракціон hair-up. Кожен бажаючий міг відчути на собі силу статичної електрики, перетворивши свою голову в своєрідний «техно-кульбаба» з допомогою генератора Ван де Граафа.

Стаття взята з сайту: http://blossom.kiev.ua

Huawei+P+Smart+Plus