Велике свято Borjomi і ttt.ua

Спеціально для активних, молодих душею чи тілом, закоханих у життя шанувальників батьківщини вина, хінкалі, мгзавребі і боржомі, і для всіх тих хто бажав дізнатися зовсім іншу Грузію, відчути її колорит, смак і відтінки, до мурашок по шкірі закохатися в її ритми і звуки, спеціально для всіх кому близькі всі ці почуття, 30 вересня та 1 жовтня Національний ботанічний сад ім. Гришко перетворився в нову Грузію. таку Грузію в якій зустрічаються автентична культура та яскрава сучасність.

Кожен відвідувач заходу під назвою Велике грузинське свято зміг відчути і дізнатися - що люблять і цінують грузини сьогодні? Яку музику слухає молодь Грузії? Чим вони цікавляться?

У святі брали участь 40 грузинських ресторанів, провели лекції десятки провідних блогерів та відомих людей, були зроблені гігабайти фотографій для Instagram, проведено 2 дні живих концертів сучасних грузинських виконавців, а ті хто відвідав зону віртуальної реальності і сучасного електротранспорту від TTT.UA змогли не тільки стати професійними наїзниками, та зробити віртуальну прогулянку по вулицях сучасної Грузії, але і взяти участь у розіграші цінних призів - гироскутера, камери для створення 360 градусних фото і відео Samsung Gear 360, і планшета Lenovo Tab 4.

Будьте в курсі і приєднуйтесь до нас у нових заходах, не втрачайте шанс чудово провести час і спробувати свою удачу. Підписуйтесь на наш канал і соціальні мережі за посиланнями нижче.

Ціни та наявність товарів які брали участь в розіграші:

Камера Samsung Gear 360 - https://www.ttt.ua/shop/product/sfericheskaia-kamera-samsung-gear-360-2017-sm-r210nzwasek

Гіроскутер EROVER 10" BD-F1 - https://www.ttt.ua/shop/product/giroskuter-erover-10-bd-f1-black

Планшет Lenovo Tab 4 10 Wi-Fi 16GB - https://www.ttt.ua/shop/product/planshet-lenovo-tab-4-10-wi-fi-16gb-polar-white-za2j0000ua

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

YouTube: https://goo.gl/ZFNXKV

Facebook: https://www.facebook.com/www.ttt.ua

Instagram: https://www.instagram.com/ttt_ua/

Twitter: https://twitter.com/ttt_ua

Huawei+P+Smart+Plus