Компанія Huawei виводить смартфони Honor на український ринок

Компанія Huawei виводить смартфони Honor на український ринок

Презентация бренда Honor в Украине

Презентація бренду Honor в Україні

Смартфони Honor знову доступні в Україні

Цій події було присвячено окреме захід, який пройшов 1 грудня в Києві.

Нагадаємо, що бренд Honor, під якими випускаються смартфони і мобільні аксесуари, належить компанії Huawei. Смартфони Honor компанія адресує насамперед молодим активним користувачам, які ведуть активну діяльність в соціальних мережах, займаються активними видами спорту, захоплюються іграми, музикою і т. д.

Презентация смартфонов Honor в Украине

Зі свого боку зауважимо, що при порівнянні схожих за характеристиками смартфонів Huawei і Honor, останні, як правило, мають трохи більш привабливою вартістю.

Але програмна оболонка і у Honor, і в Huawei ідентична — використовується фірмова EMUI.

Багато хто може згадати, що марка Honor вже була представлена в Україні кілька років тому.

Дійсно, в кінці 2014 року Huawei вже виводила на наш ринок смартфони Honor. Ми також писали про презентації деяких новинок. Але, за словами представників компанії, це був дуже складний економічний період в нашій країні і не було можливості одночасно зберегти два бренду на українському ринку: Huawei і Honor. В увазі порівняно низькою впізнаваності бренду Honor у нас в той час, було прийнято рішення залишити на нашому ринку тільки пристрої під маркою Huawei.

Але тепер смартфони Honor знову офіційно представлені в Україні і забезпечуються фірмовою гарантією. До речі, умови гарантії досить цікаві. У випадку несправності можливі витрати, пов'язані з відправкою пристрою в сервісний центр і назад «від дверей до дверей», бере на себе виробник.

З 1 грудня і протягом деякого періоду часу «офіційні» смартфони Honor будуть ексклюзивно доступні в мережах «Цитрус» (citrus.ua) і «Територія Твоєї Техніки» (ttt.ua).

До речі, «Цитрус» з 8 грудня проведе конкурс спрямований на популяризацію бренду Honor. Учасники конкурсу можуть виграти смартфон або грошовий сертифікат на подорож.

Презентация смартфонов Honor в Украине

На даний момент продаються моделі Honor 9, Honor 7X, Honor 6C Pro та Honor 6A.

На наш погляд, найбільш цікавим пристроєм, як за характерситикам, так і зовні в цьому списку є Honor 9. Він володіє характеристиками і багатьма особливостями топових смартфонів і при цьому більш доступний за ціною.

Honor 9

Смартфон Honor 9

Honor 9

Honor 9

Honor 9

Honor 9

Оформлення корпусу Honor 9 незвичайне. Задня скляна панель виконана за технологією, яку виробник називає фотогравировкой. Поверхня особливим чином переливається на світлі, що робить зовнішність Honor 9 дуже ефектною. Доступні три варіанти колірного оформлення: синій чорний і сірий.

Honor 9

Варіанти колірного оформлення Honor 9

В основі Honor 9 лежить власний потужний процесор Huawei Kirin 960. Подвійна камера запозичена у Huawei P10. Один сенсор кольоровий 12-мегапіксельний, а другий — чорно-білий на 20 Мпікс.

Камера Honor 9

Камера Honor 9

Для нашого ринку передбачена конфігурація пам'яті 4/64 ГБ.

Екран — 5,15-дюймовий IPS з роздільною здатністю 1920×1080 пікс.

Акумулятор має ємність 3200 мА·г. Підтримується технологія високошвидкісної зарядки.

Модель Honor 7X має діагональ 5,9" і модне зараз співвідношення сторін 18:9 (2:1). Дозвіл екрану — 2160×1080 пікс.

Використовуваний процесор Huawei Kirin 659 і подвійна камера (16 + 2 Мпікс.) у Honor 7X більш прості порівняно з Honor 9.

Ємність вбудованого акумулятора — 3340 мА·г.

Смартфони Honor 6C Pro і Honor 6A можна віднести до початкового класу. При цьому відзначається, що вони мають металеві корпуси і вбудований сенсор відбитків.

Основные характеристики моделей Honor 9, Honor 7X, Honor 6C Pro и Honor 6A
Стаття взята з сайту: https://hi-tech.ua
Huawei+P+Smart+Plus