Магазин електроніки ttt.ua презентував першу в світі техно-плаття

Магазин електроніки ttt.ua презентував першу в світі техно-плаття

У рамках відкриття свого нового магазину мережі «Територія Твоєї Техніки» (TTT.ua) представила перший у світі плаття з вбудованими 40 екранами і інкрустоване елементами, віддрукованими на 3D принтері.

Перше в світі унікальне високотехнологічне футуристичне плаття створено українським розробником Сергієм Лукашенко. Футуристична конструкція являє собою каркас, надрукований на 3D-принтері, на який кріпляться 40 екранів розміром з звичний смартфон. Кожен екран здатний відтворювати окреме зображення або ставати частиною єдиної відеопанелі, що відображає відео в надвисокому дозволі 6К. Вага всієї конструкції становить 9 кг, що за словами творця сукні приблизно дорівнює вазі всієї зимової одягу дівчини.

«Розробляючи плаття, ми хотіли створити wow-ефект, з'єднавши екран гаджета, який став невід'ємною частиною багатьох людей та одягу. Дівчина-в такій сукні – це мрія вболівальника футболу, неможливо відірвати очей від такої дівчини. Спочатку ми хотіли створити продукт, який би привертав увагу всіх, що проходять повз, і ми домоглися цього ефекту», - розповідає розробник Сергій Лукашенко.

На відкритті магазину з допомогою сукні був проведений розіграш призів. На екрани конструкції у випадковому порядку виводилися QR-коди з зашифрованими повідомленнями про призи. Відвідувачам необхідно було вважати їх за допомогою смартфона і таким чином знайти виграш.

Надалі футуристичне плаття буде використовуватися на відкриття нових магазинів мережі «Територія Твоєї Техніки» по всій Україні, а потім буде підкорювати Європу і близькосхідні країни.

«Територія Твоєї Техніки» (TTT.ua) має намір втілювати в життя українські технологічні рішення. Оцінивши потенціал ІТ-талантів в Україні, компанія вирішила підтримати талановитих українців і запрошує до співпраці українських дизайнерів, розробників, творців унікальних продуктів, які бажають монетизувати свої рішення. Формат співпраці буде обговорюватися з кожним розробником, а компанія ТТТ готова надавати торгові площі своїх роздрібних точок та інтернет-магазин для презентацій і продажу таких пристроїв.

«Ми готові надати свій майданчик як у роздробі «Території Твоєї Техніки», так і в онлайн-магазині TTT.ua для реалізації подібних розробок, зроблених в Україні. Ми не оголошуємо відбіркові тури і складні конкурсні системи. Для зв'язку з нами досить описати свій продукт максимально детально вказати зручний спосіб співпраці та надіслати опис нас на сайт TTT.ua або соціальні спільноти Facebook, Instagram або безпосередньо мені. Зворотний зв'язок надамо всім без винятку. При цьому часових рамок для запуску співпраці немає – автори інновацій можуть звертатися до компанії у будь-який момент. Кожна така заявка буде розглянута в індивідуальному порядку, а самі цікаві і перспективні потім будуть представлені у торгових залах мережі «Територія твоєї техніки», – зазначила директор з маркетингу компанії ТТТ Юлія Беседіна.

Вже зараз в магазинах мережі споживачі можуть познайомитися з інноваційними продуктами. Наприклад, для прослуховування музики в холодну пору року розроблена високотехнологічна зимова шапка французького бренду Archos з вбудованою Bluethooth-гарнітурою. Вона дозволяє розмовляти по телефону і слухати музику, не знімаючи головного убору.

Також прикасовій зони магазину прикрашає технологічна графіті-робота українського художника Андрія Мазова.

Магазини «Території Твоєї Техніки» наповнені широким асортиментом електронних гаджетів – смартфонами, телефонами, планшетами, ноутбуками, смарт-годинами, фітнес-браслетами, портативними акустичними системами, різноманітними аксесуарами та іншим. Також в мережі представлений асортимент телевізорів і інших пристроїв.

Новий магазин мережі TTT.ua відкрився за адресою вулиця Берковецкая 6Д.

Стаття взята з сайту: http://sostav.ua

Huawei+P+Smart+Plus