На відкритті магазину мережі ttt.ua показали плаття з вбудованими дисплеями від українських розробників

На відкритті магазину мережі ttt.ua показали плаття з вбудованими дисплеями від українських розробників

Платье со встроенными экранами

Мережа «Територія Твоєї Техніки» (ttt.ua), куди входить і інтернет-магазин, і роздрібні салони техніки, поповнилася новою локацією.

На минулих вихідних у ТРЦ Lavina (Київ, вул. Берковецкая, 6Д) відкрили новий роздрібний магазин мережі ttt.ua.

Магазин «Территория Твоей Техники» (ttt.ua) в ТРЦ «Лавина»

Звичайно, організатори підготували низку розважальних заходів та акцій, присвячених цій події, але родзинкою стало використання технологічного сукні, на якому розміщені 40 екранів.

Платье со встроенными экранами


Платье со встроенными экранами

Дане плаття розроблялося і створювалося українськими розробниками. Заявляється, що зображенням на дисплеях можна керувати віддалено, а деякі елементи, застосовані в конструкції, були надруковані на 3D-принтері.

Електроживлення екранів сукні автономне і забезпечується акумуляторними батареями, які розміщені за дисплеями.

На відкритті ці екрани задіювались для виведення акційних QR-кодів, використовуючи які можна було виграти ту чи іншу знижку на товари, представлені в магазині.

Як нам повідомили представники мережі «Територія Твоєї Техніки», компанія відкрита для співпраці з українськими розробниками, ентузіастами, винахідниками і готова надавати різну підтримку. У першу чергу маються на увазі проекти, пов'язані з гаджетами та ІТ-технологіями. Одним із плодів такого співробітництва стало використання техно-сукні на відкритті.

Компанія також готова надавати площі в своїх магазинах для демонстрації цікавих проектів і розробок.

Основним асортиментом в роздрібних салонах «Територія Твоєї Техніки» є гаджети і аксесуари для мобільної техніки. Але також у певному обсязі представлена і велика (телевізори, побутова техніка і т. д.) техніка.Стаття взята з сайту: https://hi-tech.ua
Huawei+P+Smart+Plus