Територія Твоєї Техніки презентувала перший у світі техноплаття

У суботу, 23 жовтня, в ТРЦ Lavina Mall відкрився магазин ТТТ (Територія Твоєї Техніки). До урочистого заходу команда ТТТ підготувала цікаву розважальну програму: презентувала технологічне сукню, генератор Van de Graaff, а також провела вікторини та розіграші.

Компанія ТТТ володіє 17-му професійним досвідом у сфері оптових і роздрібних продажів. Всього в Україні успішно функціонують понад 140 магазинів, в яких працюють понад 750 співробітників. Компанія - офіційний дистриб'ютор практично всіх ключових виробників, представлених в Україні, включаючи LG, Lenovo, Samsung, Microsoft.

“Наша компанія зарекомендувала себе як один з лідерів оптової торгівлі в Україні. Зараз ми вийшли на роздрібний ринок, пропонуючи партнерство винахідникам, дизайнерам і просто талановитим людям. Для них ми надаємо спеціальні зони в магазинах ТТТ, онлайн магазин та інші презентаційні можливості обговорювані. Наприклад, в новому магазині мережі розміщена робота українського художника Андрія Мазова, презентоване перше в світі техноплатье з вбудованими дисплеями і інкрустованими елементами, виконаними на 3D-принтері. Ми відкриті до діалогу, зв'язатися з нами можна через ttt.ua, facebook ttt.ua, instagam ttt_ua або безпосередньо зі мною“, – розповіла директор з маркетингу Юлія Беседіна.

Сукня являє собою складну конструкцію, що складається з 40 дисплеїв. Вага – 9 кілограмів. На розробку і реалізацію проекту пішло півроку і близько 5 тисяч доларів. Це оригінальне рішення для рекламних кампаній і промоакцій.

“Сукня – компромісне рішення нашої команди і результат кропітких праць. Його розробкою ми займалися близько 6 місяців. Натхненням для нас стало цікаве плаття, яке складається з чітких, прямих ліній. Ми подумали, чому б не поєднати геометрію з інноваційними технологіями. Основна мета проекту – домогтися ефекту “вау“. Як бачите, нам це вдалося“, – розповів автор розробки Сергій Лукашенко.

Увагу гостей магазину привернув не тільки незвичайний вигляд плаття, а й можливість виграти. Справа в тому, що кожні 10 хвилин, на одному із 40 екранів з'являвся QR-код, скануючи який можна було отримати від 500 до 2000 гривень. Щасливі коди гості змінювали на техніку.

Також багато оцінили фотозону з генератором Van de Graaff. Дітям сподобалися численні ігри в окулярах віртуальної реальності, а святковий настрій всім забезпечило оригінальний DJ-сет. 

Статья взята с сайта: http://news.bigmir.net

Huawei+P+Smart+Plus