У Києві показали унікальне надруковане на 3D-принтері сукню з 40 екранами

У столиці відкрився новий магазин "Території Твоєї Техніки", компанія ttt.ua запрошує до співпраці українських розробників інновацій

В рамках відкриття нового магазину мережі "Територія Твоєї Техніки" (ttt.ua) киянам показали унікальне високотехнологічне футуристичне плаття з 40 екранами, крім того, компанія оголосила про намір підтримати талановитих людей України. До співпраці запрошуються українські дизайнери, розробники, творці унікальних продуктів. Вони зможуть монетизувати свої рішення на платформі "Території Твоєї Техніки" і при цьому отримати максимально зручні умови для співпраці. Компанія ТТТ готова надавати українським розробникам торгові площі своїх роздрібних магазинів і онлайн-магазин для презентацій і продажів.

В якості головного приклад інноваційного продукту під час відкриття гостям показали перший у світі високотехнологічне футуристичне плаття, створене українськими фахівцями. Каркас сукні був надрукований на 3D-принтері, а потім оснащений 40 екранами розміром з звичний екран смартфона. За допомогою спеціального програмного забезпечення кожний з цих екранів здатен незалежно від інших відтворювати як окреме зображення, так служити складовою частиною картинки або ж ставати фрагментом єдиної відеопанелі. До речі, загальна висота цієї панелі становить трохи більше метра і вона здатна відображати відео в рідкісному на сьогодні надвисокому дозволі 6К. Завдяки вбудованим в наряд акумуляторам, екрани здатні відтворювати картинку протягом кількох годин. Загальна вага конструкції з екранами та акумуляторами становить 9 кілограмів. Як запевняє творець сукні Сергій Лукашенко, це відповідає вазі зимового вбрання дівчини в дублянці, чоботях і теплих речей. За словами Сергія, плаття розробляли виключно силами українських фахівців. Несучий каркас проектували єдиною деталлю, а потім друкували по частинах і скріплювали воєдино.

Футуристичну конструкцію у день відкриття нового магазину ttt.ua використовували для розіграшу призів – на екрани сукні у випадковому порядку виводилися QR-коди, під якими були зашифровані повідомлення про виграші. Гості відкриття могли зчитувати їх з допомогою своїх смартфонів. Ті, кому пощастило, відразу ж обмінювали свої виграші для здійснення покупок в магазині.

У найближчому майбутньому унікальне плаття, створене українцями, відправиться в Європу, а потім буде представлено в однієї з близькосхідних країн.

Крім того саме приміщення магазину прикрашене технологічним гиперреалистичным графіті роботи українського художника Андрія Мазова. Воно знаходиться в прикасовій зоні торгового залу.

А ще вже зараз в магазинах мережі ТТТ можна придбати незвичайний інноваційний гаджет – високотехнологічну шапку бренду Archos з вбудованою Bluethooth-гарнітурою. Ця зимова шапка дозволяє слухати музику, розмовляти по телефону, не знімаючи на вулиці головного убору.

За словами директора з маркетингу компанії ТТТ Юлії Беседіної, співпраця компанії з українськими технологічними стартапами на показаних під час відкриття прикладах не закінчиться. "Ми готові надати свій майданчик як у роздробі "Території Твоєї Техніки", так і в онлайн-магазині ttt.ua для реалізації подібних розробок, зроблених в Україні. Ми не оголошуємо відбіркові тури і складні конкурсні системи. Для зв'язку з нами досить описати свій продукт максимально детально вказати зручний спосіб співпраці та надіслати опис нас на сайт ttt.ua або соціальні спільноти Facebook, Instagram або безпосередньо мені. Зворотний зв'язок надамо всім без винятку", – каже Бесєдіна. При цьому часових рамок для запуску співпраці немає – автори інновацій можуть звертатися до компанії у будь-який момент. Кожна така заявка буде розглянута в індивідуальному порядку, а самі цікаві і перспективні потім будуть представлені у торгових залах мережі "Територія твоєї техніки".

Магазини "Території Твоєї Техніки" наповнені широким асортиментом електронних гаджетів – смартфонами, телефонами, планшетами, ноутбуками, смарт-годинами, фітнес-браслетами, портативними акустичними системами, різноманітними аксесуарами та іншим. Також в мережі представлений асортимент телевізорів і інших пристроїв. Відвідувачі відкриття могли VR-зоні скористатися шоломом віртуальної реальності та за допомогою спеціальних маніпуляторів пограти в ігри. Найбільше ця зона сподобалася дітям, які тут стріляли з лука, полювали на зомбі або каталися на нескінченних американських гірках. Крім того, в залі магазину був встановлений атракціон hair-up. Кожен бажаючий міг відчути на собі силу статичної електрики, перетворивши свою голову в своєрідний "техно-кульбаба" з допомогою генератора Ван де Граафа.

Новий магазин мережі TTT.ua ви можете знайти за адресою вулиця Берковецкая, 6Д.

Стаття взята з сайту: https://112.ua
Huawei+P+Smart+Plus